Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátai szerint "necces" vagyok, pedig nem is ismernek. Mit csináljak, hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
A páromtól hallottam vissza, hogy a barátai azt mondták a párom szüleinek, hogy én "necces" vagyok, mert szerintük túl sok időt tölt velem a párom, és őket elhanyagolja. Szerintem és a párom szerint sem igaz ez. Kb. kétszer találkoztam a barátaival, és ez alapján hogy tudnak véleményt alkotni. Nem is ismernek. Mit csináljak? Nagyon zavar, hogy ezt gondolják.
2013. máj. 15. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem alaptalanul állítanak ilyet, te lehet nem veszed észre, hogy túl sok időt töltesz a pároddal, mert gondolom legszívesebben 0-24-ben vele lennél, ezért neked még a napi 23 óra is kevés lenne.

De amúgy ha a párod tényleg nem így gondolná, akkor szerintem szimplán leszarná a haverjai véleményét, de elég fura, hogy így megemlítette ezt neked. Nem lehet, hogy ezzel akart finoman "utalni", hogy túl sokat vagytok együtt? Mert így, hogy a barátaira fogta úgymond a dolgot, nem ő a "hunyó".

2013. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát érdekes barátai vannak. mi 7 hónapja együtt vagyunk non-stop,sehova nem járunk,mégis a barátaink támogatnak minket,és nem fakadnak ki,hogy miért "hanyagoljuk" őket,természetesen fogunk hamarosan szocializálódni,de ez a 7hónap csodálatos volt így. természetesen azért nem eltűntünk,mert szoktunk a barátainkkal beszélni,meg ők jönnek hozzánk.csak kevesebbet vagyunk velük.
2013. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a barátom lenne a "hunyó" mert megvédett velük szemben, és egy héten minimum egyszer találkozik velük, és bulizni is eljárnak együtt. Nem hiszem, hogy hanyagolná őket.. Csak nem ugrik mindig ahogy egyet füttyentenek, mint régen..
2013. máj. 15. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazság szerint, még ha így is van, nem te vagy a necces, hanem a barátod. Ne neked kelljen már számon tartani, hogy neki mennyire kellene ápolni a kapcsolatait... Tudod, nagyon sz.r tud lenni, mikor a legjobb barátod/barátnőd párkapcsolatba lép, és hirtelen megszűnsz neki létezni. De ez semmi esetben sem a te sarad, hanem a barátodé, a barátai meg hülyék, hogy rajtad verik el a port. Ne foglalkozz velük.
2013. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!