Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülinapodon, ha ezt csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapodon, ha ezt csinálná Párod, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

alig megyünk el valahova ketten... konkrétan mindig csak a gépezés, meg a foci, meg a játék, meg a baromságok nézegetése tumblr-en és 9gagen.

mondtam neki, menjünk el ma (szülinapom van, gondoltam csak kérhetek ilyen óriási ajándékot.........), sétálni....

azt mondja először: oké, persze elmehetünk ahova szeretnék

aztán írja később: bocs mégsem, mert focizni KELL menni...

mondtam neki, hogy soha a büdös életbe egy focit se hagyott ki! és ma, most nem tudná megtenni?

mondja: nem, mert a mozgás jó és kell neki...


mindig mindent megengedtem neki. Sok mindent megtettem érte, hogy jól érezze magát minden egyes nap.

És én csak egy sétát kértem. Majd lemondja, mert muszáj mennie focizni, ezt nem hagyhatja ki... kevés időt szánunk egymásra (nem miattam).


önzőségnek érzem, hogy a 2,5 év alatt amióta együtt vagyunk egyetlen egy meccset sem hagyott miattam. Illetve ez nem teljesen igaz. Mert soha sem kértem arra, hogy ne menjen. Itt inkább arról van szó, hogy mára esett pont a születésnapom és nem tudja tudomásul venni.

Egy hónapban születtünk, 6 nappal ő az idősebb és én a lelkem kitettem érte. Nem utaztam haza még szüleimhez sem, csak hogy vele lehessek és boldog legyen, mint a többi nap is!


Szerintetek önzőség volt részéről? nekem ez most nagyon rosszul esett..


2013. máj. 15. 15:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
8%
bocs ezt nem olvasom végig
2013. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de az nem mozgás, ha elmentek valahova?
2013. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
én sajnos nem tudok vele focizni, nem vagyok ebben a sportban ügyes, ha erre gondoltál.
2013. máj. 15. 15:42
 4/26 anonim válasza:
100%
sztem arra gondolt h a séta is mozgásnak számít
2013. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

én szeretek sétálni, de miért írjátok ezt?

sokszor meginvitálom, hogy csináljunk valamit közösen.

2013. máj. 15. 15:44
 6/26 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy csak a b.zik nézegetnek tumblr-t meg 9gag-et, kezdésnek mondjuk próbálja meg reddit-et az egy fokkal jobb, bár onnan is van hova fejlődni
2013. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Egyszerű mint a faék.Nem foglalkozik veled,nem érdekled.
2013. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Vajon meg akar lepni vmivel? Ha igen akkor elnézheted neki. De ha mindig ott a foci előtted, akkor beszélgess el vele, hogy ez neked rosszul esik...
2013. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Hát erre mit tudunk írni? A foci fontosabb neki mint te.

Ráadásul olyan szinten, ami már sértő. Van egy határ, amikor már bunkóság a partnerrel szemben. Ez már az. Szerintem.

2013. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Jobbat érdemelsz.Ezt a pasit egy fikarcnyit sem érdekled.
2013. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!