Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog szuletesnapot! - Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog szuletesnapot! - Te hogy reagalnal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap volt parom szuletesnapja, mar egy honapja vettem neki egy post officet, amiben ugyan tintapad nincs, de a belyegzotol kezdve minden losz*r igen, sot meg mobilis is. Ezenkivul vettem francia bort, ami miatt orakon at pocsoltem az obriensben, mert annyit ertek a borokhoz, mint a jelenlegi munkamhoz. Rendeltem neki USAbol running belt, mert ugye a duathlonhoz nem mindegy, miben fut az ember, mert atszallsz a biciklire, csuszkal, olyan mint a melltarto, nem mindegy a tipus. Vettem neki 32 gigas memoriakartyat a fenykepezogepebe, mert a 4 gigas kicsinek bizonyul, oszt a kartyara rapakoltam a listanyi filmet, amit kert hogy toltsek le. Szereztem neki tescos bambusz kitamasztot a novenyeihez, mert kaves spatlikat osszeragasztani tre. Meg vicces kepeslap, szepen megirva, meg kis cuki szerelmes katyacskak szepen megirva, meg osszeszedtem 10 dolgot amit szeretek benne, pl. hogy nem hagy ott biciklizes kozben es rohogni szoktam a fingos viccein. Ja a muppetes lufit majdnem elfelejtettem. Szoval ezeket szepen becsomagoltam kulon, mert ugy kibontani sokkal jobb, mintha egybe raknam az osszeset egy zacskoba. Na most, mivel en megadom a modjat, vettem lufikat, es feldiszitettem a konyhat, es a lufik jok lesznek a bohocmaszkhoz is kesobbre, amikor megyunk gyerekeket ijesztgetni az ovodaba. Kaja, hm, csinaltam eloetelnek francia sajttalat lazacfalatokkal, mert ugye az borhoz tokjo. Foetelnek meg csinaltam lazacos kagylos garnelas tesztat. Desszertnek meg sajttortat, mert ez volt parom kivansaga, mellesleg ez volt eletem elso sajttortaja. Persze szepen megteritettem. Aztan kimostam a redvat a hajambol, szepen kisminkeltem magam, felvettem a passzos fekete miniruhamat fekete necc combfixxel, mert az szexi. Es vartam.


Parom azt mondta a csutortok tokeletes neki, de mielott jon benez egy helyre, ahol a kovetkezo social clubos rendezvenyt akarjak tartani, es csekkolja. 8-kor mar kesz voltam mindennel, szoltam is neki, hogy jojjon. 9-kor irt, hogy 5 perc mulva indul, egyebkent a hely kozel van hozzam. En meg vartam. 10-kor megint irt, hogy elindult, de addigra meguntam a varakozast, elfujtam a gyertyat, elraktam a kajat. Aztan beesett vegre, de annyira reszeg volt, hogy nem birt elmondani 1 ertelmes tomondatot, ugyhogy jelbeszeddel kommunikalt. Aztan megfogott, es hatra akart donteni, mint a romantikus filmekben, en meg mondtam nem kene nem kene, de addig b*sztatott, amig elejtett persze es bevertem a konyokom a radiatorba, a fejem meg a szekreny sarkaba. Ugyhogy most a konyokomon van egy nagy pukli es faj. Aztan elment hanyni, de nem sikerult neki, en kozben megittam egy uveg bort, hogy ne erezzek semmit, mert amugy darabokra tortem, es ennyi, joejt.


Nem tudom, milyen lett a kaja vagy a sajttorta, mert meg mindig a hutoben van minden, es az ajandekok is ott acsingoznak kibontatlanul.


Parom szegyelli magat, es sajnalja.


Engem pedig semi mas nem erdekel, csak mennek biciklizni. Kicsit olyan ez, hogy beleadtam a lelkem egy reszet ebbe az egeszbe, es az most nincs bennem, mert a kajaban van meg az osszes sz*rban otthon. Hulyebb vagyok, mint Jambor Jack.



2013. máj. 10. 11:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tudta hogy készülsz az estére? mert akkor elég nagy f*sz volt
2013. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ma is megittad azt a bort? :D


Nyílván sz@rul esne,de gondolom nem mindennap részegedik le.

Mondjuk neked megígérte,de pótoljátok be.

2013. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem valami kedves dolog berúgni másokkal, ha tudod, hogy a párod otthon vár téged. Nem lehet írélkezni. Nem gondolnám, hogy direktbe beleszart volna a lecsóba. Nem lehet, hogy csak pár sört akart meginni ismerősökkel és kicsit eldurvult a helyzet?

Mondjuk az erőlködése elég gáz volt. Jó hogy nem esett komolyabb bajod. Kéne vele beszélni.

Az sem mindegy, hogy ez egyszeri ilyen alkalom volt, vagy már máskor is előfordult ilyen. Mert ha máskor is, akkor nem vagy valami fontos számára. Nekem ilyen párom lenne, aki ennyi mindent megtenne értem, nem is tudom hogy hálálnám meg.

2013. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Lesz mit mesélni a gyerekeknek!
2013. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Hát ezt nekem nagyon sokáig tartana kiheverni.


Egyébként mi a búbánatnak vettél neki ennyi mindent? Bár magánügy, de én biztos tartogattam volna más alkalomra, vagy csak úgy hétköznap mindenféle ok nélkül meglepném.


Mindegy is, de ez a szituáció nagyon gáz. Nyilván tudta, hogy készülsz, ő meg tönkrevágta.


A helyedben megmondanám neki, hogy kaja a hűtőben, azt csinál vele amit akar. Majd elővenném az ajándékokat, letteném elé az asztalra, aztán elmennék otthonról és csak este mennék vissza.

2013. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen, tudta. Direkt felvettem neki, hogy lehetne hetvegen is, es akkor nyugisabb lenne, de azt mondta, hogy legyen csutortok. Mondtam neki, hogy keszulok vacsoraval, tortaval, ajandekkal, szoval tudta.
2013. máj. 10. 11:31
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem Te egy nagyon nagyon jó fej csaj vagy, komolyan tök jó volt olvasni amit leírtál! Ezen kívül nagyon figyelmes!!! :))) Szerintem sok pasi ilyen barátnőt kívánna maga mellé! Egyébként én megbocsájtanék bármennyire is rosszul esik, hogy annyit készültél, vártad... valamivel csak fog majd kárpótolni, nem? :D 20/L
2013. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Most fordult elo ilyesmi eloszor, es latom rajta, hogy sajnalja. Nem veszekedtem vele, igazabol nem csinaltam semmit, osszekapartam a furdoszobabol, mert annyira kesz volt, hogy a padlon fekudt mar, aztan segitettem neki lefekudni. Nem baratokkal volt, hanem valami standup comedy eloadas volt eppen a helyen, ahova ment, es nem evett viszont ivott valamennyit, es nem tunt fel neki, hogy elment az ido - nyilvan nem, mivel reszeg volt. Sosem lattam meg ilyennek. Az, hogy megiszunk neha valamit, nyilvan nem napi szinten, ok, de lereszegedni borzaszto ritkan szoktunk.


10 honapja vagyunk egyutt, de nem lakunk egyutt.

2013. máj. 10. 11:37
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Én, ha leszbikus lennék tuti elvennélek feleségül! 21L
2013. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Az a baj, hogy osszetortem kicsit lelkileg, es sirtam biciklizes kozben, es az ugy nem tul barati, mert ha a taknyom nyalam egybefolyik, es becsuszok egy busz ala, akkor ki eszi meg a sajttortat... Rossz volt na.
2013. máj. 10. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!