Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszem neki? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Fiúk, hogyan mutatjátok ki, ha tetszik egy lány? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, nagyon megszerettem. Alapból osztálybohóc típus, nagyon aranyos, és sokat hülyülünk (de nem csak velem ilyen). Volt már olyan, hogy csak úgy a szemembe nézett és csak mosolyogva bámult, de én hamarabb lesütöttem a szemem... Ha véletlenül a lába az enyémhez ér, rám néz és aranyosan mosolyog, de nem húzza el. Amikor osztály előtt vagyunk nagyon bolond, de ha pl. együtt buszozunk, és nincs ott más ismerős nagyon halk és megszeppent, csak néz és mosolyog, általában nagyon közel áll hozzám, ami zavarba hoz, de olyan aranyos, ahogy mosolyogva néz. Szerintetek tetszem neki? Miből lehet megállapítani ha tetszem egy fiúknak, ők ezt hogyan mutatják ki?

a válaszokat köszönöm :)


2013. máj. 15. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
ez egyértelműen az utálat jele
2013. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vicces vagy ;)
2013. máj. 15. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki nekem tetszik akkor nem csak barátként közeledek felé, mondjuk ő szerintem tipikus az a srác hogy próbál a közép pontban lenni amikor meg egyedül van vagy egy olyan emberrel akivel nem beszél annyit megvan lepődve.
2013. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam anno mikor még minden érzelmem látszott az arcomon iszonyat könnyen le tudták venni. Mostanra talán a szorongás, zavarban levés és izzadás a jellemző.
2013. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

úgy tűnik, igen


én sehogy

2013. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
meghúzzuk a haját
2013. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

A hajhuzogatás hülyeség, úgy csak megutál!

Szerintem tetszel neki! Van egy biztos teszt amiből kiderül hogy tetszel-e neki: ha nem néz épp rád, hanem a barátaival beszél, menj el mellette, és állj meg (de ne túl közel hozzá) úgy, hogy ne nézzen rád, és integess neki, ha reagál, nyert ügyed van! Ez azon alapszik, hogy figyel rád és mindig a szeme sarkából téged néz, ha te ezt nem is veszed észre.

( Nálam működött, visszaintegettem :) )

2014. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!