Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg léteznek még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek még ilyen normális férfiak, vagy csak nekem túl rosszak az eddigi tapasztalataim?

Figyelt kérdés
Ismerkedek kb. 1 hete egy teljesen átlagos, normális sráccal, nagyon jól kijövünk egymással, már az első perctől kezdve. Minden reggel és munka végén sms-t ír. Találkozunk, nem csak szex van. fb cseten is érdeklődik, hogy fent vagyok-e, milyen napom volt. Ha találkozunk, folyton fogja a kezem, átölel, csókolgat. Miért fura ez nekem? Persze jól esik, és örülök neki, csak kíváncsi vagyok, hogy nem-e álmodom. :)
2013. máj. 15. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Neked vannak rossz tapasztalataid.

Még vagyunk egy páran

2013. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
csak az van, h nagyon bejössz neki
2013. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A kor esetleg megmagyarázhatja a dolgot.

Vagy csak szimplán nem egy gyö.ér pali.

Azért érezd jól magad :)

2013. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a párod... áh nem dehogyis... nincs nekem olyan szerencsém. :)
2013. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fura? Pont ez kellene legyen a normális.:)
2013. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
akkor tényleg csak nekem voltak hü.lye pasijaim. tegnap rosszul érezte magát és átjött, örült annak, hogy azt írtam, hiányzik, de még nem mondta ki, amit meg is értek, mert még friss a dolog.
2013. máj. 15. 17:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést simán fel lehetne tenni csak a férfiak helyére nőket kellene illeszteni.
2013. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Xeno miért van az hogy amikor te ide betoppansz akkor onnantol szilárd testé matralizálódik a letargia?

kicsit több életkedvet és ne egész nap a gép elött tespedj, hanem menj ki szellöztetni a kobakodat. :)

2013. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Xeno miért van az hogy amikor te ide betoppansz akkor onnantol szilárd testé matralizálódik a letargia?"


Volt oldal ahol "jókedvfaló" volt a becenevem. Nem tudom eljátzani, hogy vidám vagyok - amikor nem vagyok az.

2013. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 18:13

de le merem fogadni ,hogy te sem tudnád megmondani öszintén hogy miért nem vagy jókedvü. :)


Tüzz virágot a hajadba attol mindjárt mosolygosabb lesz a kedved.

2013. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!