Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a lányok nem szeretnek normális fiúkkal barátkozni?

Figyelt kérdés
Vagy ha igen, miért nehéz normális fiúnak normális lányt találni? (normális fiú = olyan fiú aki nem drogozik, cigizik, iszik sok alkoholt, és nem tuningol kocsit, hanem becsületesen tanul, vagy dolgozik)
2009. okt. 1. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem ilyen a párom, "normális"(azért tettem idézőjelbe mert szerintem egy-két ilyen dologtól függetlenül még lehet valaki normális) és én szeretek vele barátkozni:) 20L
2009. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hééj ez egy tévedés :)

sok lány szereti ha egy fiú normális :)

én csak velük barátkozom :)

nekem nem jönnek be azok akik menőnek hiszik (még mindig!!ááá) azt ha cigiznek meg isznak..

nem veszik észre h maguknak rontanak vele :S

16/L

2009. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kifogásokat keresel. Ahelyett, hogy odamennél a csajokhoz határozottan, magabiztosan és felszednéd őket elkezdesz utálni másokat, mert nekik vannak nőik.


Sosem cigiztem, sosem drogoztam életemben egyszer rúgtam be, nem vagyok oda különösebben a kocsikért. Mégis szeretnek a lányok. Akkor ez most hogy van?


18/F

2009. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem igaz
2009. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A normális fiúkkal barátkoznak, a többivel meg lefekszenek
2009. okt. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mert az első dolgok amiket írtál az a "menő", de ettől még nem lesz valaki "nagy " is... A második, hogy tanul, az meg azért van mert aki okos/tanul azt nevezik strébernek, az meg "égő" legalábbis még 12-16éves korig, fősulin már menőbb inkább az aki okos hidd el nekem....
2009. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6:19-es!! Taníts ó Mester! Hatalmas igazságot írtál le!!!


Aki meg rózsaszín felhőkön csücsül, angyalszárnyakat növesztve, az olvassa el az alábbi link 3; ill. 4. pontjait:


[link]


(Ó hát nem igazságtalan az élet?! :S)

2009. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányok a rosszfiúkkal csak flörtölnek, csak a kaland kedvéért kell nekik, de életreszóló párnak jófiút választanak!
2009. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igazad van. a lányok tényleg nem szeretnek normális pasival ismerkedni, Nekik a macsó kell akivel felvághatnak, mutogathatják, Nem számit h kihasználják őket. Sajnos ez a mai világ. A normális csajok meg annyira félénkek hogy nem járnak olyan helyre ahol ismerkedhetnének.

19/f és magányos :(

2009. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!