Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai lányok képesek megbocsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok képesek megbocsátani egy megcsalást azért mert jó pasi valaki?

Figyelt kérdés
Párom is mondja, meg ismerős lányok is, hogy igazán jó pasi vagyok, átlagnál jobb. Azt mondják Johnny Deppre hasonlítok. Mivel nagyon kevés a helyes pasi, úgy gondolom ebben a világban, ahhol a külső számít ez nagy elöny és nehezen találna a párom még egy ilyen hasonló csávót. Ezért úgy gondolom megcsalhatnám őt emiatt az értékek miatt és megbocsátana.
2013. máj. 16. 17:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
63%

Sztem meg simán megbocsátanak,legalábbis a 15-18 éves korosztályban,ha elég jó a pasi.


Egyik ismerősöm is-még férfi szemmel is el kell ismerni,hogy nagyon jó pasi.Összejött egy lánnyal,de egy hét múlva egy buliban már az orra előtt smárolt egy másikkal,többször ordított vele,összevissza flörtölt akkor is,amikor vele volt.

Mégis fél évig kitartott mellette a csaj..

És ez nem az egyetlen eset.

17/F

2013. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám megbocsátani, de ha ő megbocsátaná is, sosem lenne ugyanolyan a kapcsolatotok, és nem bízna benned többé.
2013. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Megtennéd, hogy mutatsz magadról egy képet? Kíváncsi vagyok, milyen egy igazán jó pasi;D És h tényleg hasonlítasz-e Johnny Deppre. L
2013. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

na tőlem hasonlíthatsz rá, mikori időszakára kis pofi, mert már volt plasztikázva, egyébként nem egy nagy szám,

nagyon remélem nem bocsájtaná meg, szóval van a lánynak annyi esze, N

2013. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
De te minek jársz egy csajjal? Ha meg akarod csalni, akkor mit rabolod az idejét? Bunkó.
2013. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Pain for Pleasure ***** válasza:
Biztos van olyan hülye lány, aki megbocsájtana. Akinek meg van egy kis esze, ott hagy téged és nem fogja érdekelni a csinos pofid.
2013. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
nem bocsátanám meg, van sok helyes pasi hidd el
2013. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

kit érdekel Jonny Depp. Egyáltalán nem jó férfi.

Nem tudom, mit akarsz felvágni te kis p*cshuszár :D

Ha megbocsát neked akkor nincs esze a csajodnak.

Valaki írt itt hogy a 15-18 éves korosztály. El vagy havazva kisgyerek. Attól mert ti olyan rossz környéken vagytok, hogy megbocsátanak attól még a nagy többség nem. A lányoknak nőknek az a fontos, hogy hűséges legyen valaki nem az , hogy nagy legyen az arca

2013. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Mond ti jártok utcán stb Tele van hájas kockafejű, csúnya, alacsony, alig látok helyes jó pasit, elvétve egy kettő. Népbetegség az elhízás könyörgöm
2013. máj. 16. 18:35
 20/31 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? meg lehet kérdezni ?
2013. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!