Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés
Beszéltem a barátommal, feljöttek szexuális dolgok, és megkérdeztem, hogy eddig életében kivel volt legjobb neki a szex. Erre nem akart válaszolni. Ebből gondoltam már, hogy nem engem fog mondani. Aztán nagy nehezen kinyögte az egyik exe nevét. Tehát az exével jobb volt a szex mint velem. Hát ezen totál kiakadtam.
2013. máj. 16. 18:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták azt mondani, hogy sorban álltál lófa.szért. Nekem volt egy általános iskolás osztályfőnököm. Azt hiszem 5.-es lehetettem. Osztályfőnöki órán mindenkinek mondta, hogy vegyünk elő lapot, és írjuk meg a véleményünket róla. Hát én megírtam. Behívatta a szüleimet :D. Anyám meg mondta neki, hogy figyelj, te kérted, hogy írjanak véleményt, megkaptad.
2013. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Miből gondoltad, hogy nálad jobban senki sem szexel?
2013. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Előző:

Nem gondoltam, sőt, tudom is hogy nem, mivel nem volt annyi pasim, hogy hú de nagy tapasztalatot szerezhettem volna így tudom is hogy bőven van mit tanulnom.

De azt gondoltam, hogy ha tényleg annyira szeret és szerelmes belém mint amennyire mondja meg látom, akkor jobb a szex velem mint egy olyan csajjal akivel együtt volt egy kis ideig.

2013. máj. 16. 18:22
 14/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire szeret, és milyen vagy az ágyban, az 2 különböző dolog... most komolyan arra számítottál, h azt mondja h veled volt a legjobb, pláne h tapasztalatlan vagy?
2013. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
azt kérdezted, hogy EDDIG kivel volt a legjobb szex. no, a hiszti helyett tegyél érte, hogy te legyél az első helyen!
2013. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

nézd nem hazudott,

most mivel lett volna jobb, az arcodba hazudik, mikor Te is tudod nem igaz, nem álszent, nem képmutató

amúgy ha eddig eljutottál, miért nem kérdezted meg miben változzál, mi az amiben jobb legyél neki, kérd meg irányítson, ez csak tanács N

2013. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha meg azt válaszolja hogy TE, akkor meg biztos hazudik és nem mond igazat.
2013. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Cica a pasiknál nem úgy megy hogy azzal a legjobb a szex akit a legjobban szeretnek :D
2013. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Csak olyant kérdezz, amire valóban tudni akarod a választ.


Ne akadj ki, mert az lesz a következménye, hogy ezentúl nem mer veled őszinte lenni.

2013. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Okos kislány nem tesz fel hülye kérdést. Te feltetted, viseld a következményeit. Én a helyedben akkor már megkérdeztem volna, hogy mivel lehetne jobb velem. Ha már lúd...
2013. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!