Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, vagy ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy ez tényleg nem az én hibám?

Figyelt kérdés

barátom rendelt vmit postán, de hozzám küldette, mert nála nem mindig jönnek meg a dolgok. Tegnap közölte h ma kell neki az a dolog és ő azt hitte h majd el tudom neki vinni, de nekem erről persze nem szólt h erre számít és szerveztem programot. Már ezen eleve hőbörgött de aztán bocsánatot kért h nem az én hibám ez csak azért izélt, mert máshogy tervezte. Jó. Ma megbeszéltük h összefutunk és odaadom. Ő az egyetemről jött, én meg mentem egy barátnőmhöz akinél ebédelni akartunk és csak egy óránk volt ár főzéssel együtt. Felhív a barátom h várjam meg a megállóban, de mondtam neki h nem tudok még negyed órát itt állni, mert akkor nem tudunk főzni. Végül utána futottunk össze átvette a csomagot se csók semmi elment. Utána mentem mondom mi a franc van most haragszik rám? Igen, mert h nem tudtam rá várni hamarabb. Én ezt nem értem, miért baj h végre találkozok ezzel a barátnőmmel akivel egyetlen óránk van mert utána mentünk vmi programra még időre és őt is tartóztassam fel, szóval én mondjam le a programom csak mert ő azt a hülye csomagot akarja...nem értem miért ő sértődik meg...iszonyú rosszul esett szerintem nem viselkedünk így azzal akit szeretünk...szerintetek?

22L


2013. ápr. 19. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Most komolyan ezen puffogsz?
2013. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát igen...neked nem esne rosszul h azt gondolod h jó fejségből küldheti hozzád a cuccot sőt ha módodban áll eljuttatod erre te vagy a hibás csak mert nem szolgálod ki még jobban?
2013. ápr. 19. 17:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el neki és máris megkönnyebülsz!
2013. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
elmondtam de ő meg el volt foglalva a saját nézetével én meg nem értem már rá ezért elbúcsúztunk..
2013. ápr. 19. 17:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl. Ha te teszel neki szívességet, akkor nehogy már neked kelljen rá várni meg utánamenni. Ez alap.

Viccen kívül szerintem kicsit üvöltsd le a fejét, hogy szálljon már magába, ha te átveszed neki a csomagot, azt köszönje meg, ha még el is viszed a kedvéért, akkor köszönje meg még egyszer, és ha valahol találkoztok, oldja meg, hogy ne neked kelljen rá várnod.

2013. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó én is így gondolom. Épp ezért bizonytalanodtam el h vajon mennyire szerethet ha így bánik velem...
2013. ápr. 19. 17:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Remélem sokára leszel feleség... Fordítsuk meg a dolgot, jó? Te mennyire szereted őt, ha a barátnőd fontosabb?!
2013. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem reagálod túl. Nekem is volt egy ilyen barátom és azt kell mondjam szépen lassan pokollá fogja tenni az életed. Nekem 1x nekem esett, hogy miért nem mentem vele Pestre tévét venni és segítettem neki hazacipelni (nő létemre).... ehelyett én is egy ritkán megszervezhető programon vettem részt. Szóval ha továbbra is ezt csinálja a barátod csak annyit tudok javasolni, hogy menekülj amig tudsz!
2013. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mi az h fontosabb? Végre találkozhattunk de én mondjam le a programomat, csak mert ő nekem az utolsó percben képes szólni h ma kell neki a cucc? Ennyi erővel eljöhetett volna az egyetemről hamarabb vagy átjött volna tegnap éjjel. Ő nem hoz áldozatot a saját csomagjáért, de én rendezzem úgy az életem ahogy neki kényelmes?
2013. ápr. 19. 18:06
 10/13 A kérdező kommentje:
nem ilyennek ismertem meg..épp az ellenkezője, mindig segített nekem. és én is alapvetően önzetlenül segítek neki. De végre összejött ez a rövid találkozó nem akartam lemondani. Ezért nem értem a viselkedést, mert már együtt vagyunk háromnegyed éve de egész eddig pont h nagyon segítőkésznek ismertem meg....de mintha vmi megváltozott volna
2013. ápr. 19. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!