Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki hasonló helyzetben van és értetlenkedik?

Figyelt kérdés

Én komolyan nem értem, hogy miért van az, hogy van egy rakás szerintem nem is nagy szám vagy csúnya lány és fiú és mégis úgy viselkednek, mintha ők jól néznének ki vagy lgealábbi snem mutatják, hogy rondák lennének, van szájuk, magabiztosak és van is párjuk.

Ellenben én csendes, visszahúzódór, rendes fiú vagyok és sosem bántottam egy lányt meg fiút sem, erre folyton gúnyolnak, belém kötnek az orromba például, hogy milyen nagy meg, hogy nézek ki, arról nem is beszélve, hogy van, hogy tök ismeretlen kis taknyos, alig 14 éves kislányok is meglátnak és elkezdenek vihogni, nevetgélni. Nem értem miért, ha más csúnya embereknek is van párjuk és őket meg senki sem bántja, akkor engem miért bántanak folyton?


2013. máj. 16. 18:53
 1/4 Pain for Pleasure ***** válasza:

Mert látják rajtad, hogy veled megtehetik, gondolják úgysem szólsz vissza. A gyengébbet mindig könnyebb bántani, csak nem gondolnak bele, hogy ezzel milyen kárt tudnak okozni.

Próbáld meg figyelmen kívül hagyni őket.

2013. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerencsétlen vagy! ennyi! ez most jobb?
2013. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindennek az önbizalom a kulcsa.


Én is voltam csúnya lány, akkoriban nagyon szerettem volna egy párt, akit szerethetek, de kinevettek, lekezeltek, csúfoltak nem kellettem senkinek.

2013. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert a hangszálaid nem találják a heréidet.

Ha elbújsz persze , hogy nem kezelnek egyenrangú emberként.

Én se vagyok egy nagy szám , de nem is engedem , hogy rajtam bárki röhögjön.

2013. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!