Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, van más is hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van más is hasonló peches helyzetben és csak értetlenkedik, mint én?

Figyelt kérdés
Azt látom fájó szívvel, hogy a lányoknak mindenféle fiú és férfi jobb, mint én. Előbb jönnek össze egy néger, cigány, arab, nagy darab mackós, kigyúrt fickóval, magas vékony vagy éppen alacsony, vékony páwa gyerekkel, mint velem. Én külsőre alkatra leginákbb a a nyomi pici páwákhoz állok közel. MOndták ismár, hogy páwaként kéne öltöznöm és lehet akkor tapadnának rám a lányok, mert állítólag nem vagyok olyan ronda, bár sajnos aranyos, cuki jelzőket kaptam már lányoktól, ami tudjuk, hogy a legrosszabb jelzők egyike, egyenrangú a ronda, sosem kellenél nekem te kis nyomi értékkel. Aztán tényleg vicc, hogy bejön egy afrikai és hamrabb lefektet eggy szép láynt, min én valaha ebben az életben. Rosszul vagyok már a látványtól is, hogy mindenféle külföldi furcsa fazon is hamarabb jut barátnőhöz, mint én valaha is. Vágom én, hogy egyre felszínesebb világot élünk és a csajok most imádják a négereket meg arabokat, cigányokat, páwákat, mert ez a divat, hogy egzotikummal járjatok, de ezt látva egyre kevésbé hiszem, hogy van olyan lány, akinek ne számítana a külsőség ennyire. Én nem szeretném, hogy a ruháim miatt kelljek egy lánynak, de úgy látom már nem lesz más választásom, mint sok lóvét összeszedni és kiöltözni ilyen divatfiúnak, mert amúgy észre sem vesznek a lányok vagy befestem magam feketére, mert úgyis a feketék vonzóak a lányok számára. :D
2013. márc. 11. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem csak rossz helyen keresgélsz... nekem pl már elegem van a páva külsejű bájgúnárokból

22/L

2013. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A.Romanov ***** válasza:
Fel a fejjel. A harcosok útja mindig magányos.
2013. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sok milliárdos férfi él egyedül nem kell nekik púp a hátukra. Próbáltam páwa lenni de az nem az én stílusom.

Olyan vagy amilye ezen nincs mit változtatni.

2013. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen kövesd a divatot, nehogy véletlenül is szembe merészkedj menni a tömeggel.
2013. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyet jegyezz meg a türelem nőt terem! Nem hittem de valóban így van, igaz nehéz volt kivárni, de utána az volt a legnagyobb gondom hogy hova vigyem szexelni a csajokat :D


Az viszont nem hátrány ha elmész kondizni vagy cross fittre, egy idő után a csajok is másként fognak rád nézni! Pakolsz magadra egy kis izmot az mindenkinek tetszeni fog :)

2019. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!