Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érdekesnek kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekesnek kell a fiúnak mutatkoznia a lánynak és mennyire a lánynak a fiú felé? Azon kívül, hogy egyéniség kérdése, még mi számít? Mennyi információt kell a lánynak a fiúról megtudni, hogy a következő lépést megtegyék?

Figyelt kérdés
Amúgy nem amiatt kérdezek ilyeneket,hogy azt mutassam,hogy mennyire okos vagyok,hanem amiatt,mert gyakran félreértettem dolgokat és szeretnék tisztán látni valamelyest.

2013. máj. 17. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak tényleg annyi érdekes, ami még nem túlságosan privát. Nem szabad az első beszélgetésnél teljesen kitárulkozni, mert ezután már nem leszel elég érdekes, és még "kiéhezettnek" is tűnhetsz.
2013. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak tényleg annyi érdekes, ami még nem túlságosan privát.

Ez mit jelent?

2013. máj. 17. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem annyira a kérdést. Így bwszélgetés közben nem tudom mi az amitől érdekesnek tűnhetsz, sok más dolog számít, pl hogy hova hívod, és hogy ott a helyzethez megfelelően megtudsz-e felelni. (pl. buliban elengeded magad, étteremben udvarias vagy, billiárdozást közben hülyéskedsz, moziban nem vagy túl nyomulós, tehát inteligensen viselkedsz, stb..)
2013. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!