Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen kivan lelkileg, idegileg. Próbálom támogatni, felviditani, de nem nagyon sikerül. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Már engem is nagyon megvisel ez a helyzet, meg szakad érte a szivem. Próbáltam kimozditani ebböl a helyzetböl, nem sok sikerrel.

Ma viszont kiborult nálam a bili, elkezdtem sirni, annyira sajnálom öt. Iszonyatosan szenved. Csak annyit kértem,hogy beszéljen az érzéseiröl. Kiakadt,hogy miért sirok megint,meg semmi baja.

Nem azt mondtam,hogy éjjel nappal az érzéseiröl beszéljen, csak tudjam,hogy mi játszódik le benne.

Tehetetlennek érzem magam, és belebolondulok,hogy igy látom hónapok óta.

Mit kellene tennem?


2013. máj. 17. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Előzmények?
2013. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán jobban tudnánk tanácsot adni, ha tudnánk, mitől van kiborulva. Történt valami tragédia? Munkanélküli? Leterheli a munka, tanulás? Stresszel valami miatt?
2013. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha meg kell baxódni, akkor meg kell baxódni!
2013. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon komoly családi problémák, apja alkoholista + munkahelyi stressz.

Túl sok neki ez, és sajnos az érzéseiröl nemigen szeret beszélni, inkább magába játsza le a dolgokat De érzem,hogy egyre rosszabb. Hozzám sincs türelme, pedig nem sokat várok töle. Szeretem teljes szivemböl, nem tudom mit tehetnék értünk. Mindketten szenvedünk, ö a problémák miatt, én miatta.

2013. máj. 17. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:

valoszinu a Te szereteteddel nincs gond.

másfajta szeretet hianyzik neki, amit nem kapott meg esetleg sosem. Apai vagy anyai... inkább anyai lehet.

2013. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
f/n mennyi idős?
2013. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 26 évesek vagyunk.
2013. máj. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!