Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek önmagam? Hogya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek önmagam? Hogya hozzam azt a formámat, amelyik mindenkit megnevettet?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyok együtt. 17 évesek vagyunk.

Alapjába véve(nem nagyképűségből) egy olyan lány vagyok, aki majdnem mindenkivel megtalálja a közös hangot(persze csak ha akarom). Az osztályomban nagyon megoszlóak az emberek: van aki az a laza típus, cigizik, menő, van a "pávább", van aki csendes visszahúzódó....de valahogy mindig tudom, hogy kivel hogy kell viselkednem, és mosolyt tudok csalni az arcukra. Mindig mondják, hogy engem mindenki szeret.

VISZONT. A barátommal valahogy úgy érzem, hogy nem tudok ilyen lenni. Konkrétan feladtam az életemet érte, és Ő is az övét értem.Sülve-főve együtt voltunk. Sajnos én túl hisztis voltam, abszolút ragaszkodtam hozzá, ha egy kicsit is mással volt levágtam a hisztit...mondanom sem kell, rosszul esett neki, mire elhatároztam, hogy megváltozom. SIKERÜLT. Nem hisztizem, előbb végiggondolom a dolgokat. Így viszont sokkal többet megy el,és "megkapta" az életét. Ritkábban vagyunk együtt, nem ölelget annyit, nem puszilgat annyit. De szeret. Valahogy ha érzi, hogy baj van megint egyből többet bújik, de így, hogy nem vagyok hárpia, nincs velem a nap 24 órájában. Viszont így az együtt töltött perceket se csak a csók és társai teszik ki(eddig igen), hanem a baromkodás, a hülyülés. Mégis úgy érzem, hogy sokszor nem tudom fenntartani a témát(ami másoknél megy). Hogy elhetnék a barátommal is olyan?


2013. máj. 17. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nézd amik a fejedben vannak, elhagy, unalmas leszel felejtsd el

csak lazán, mert teljesen görcsölsz, a megfelelési kényszer miatt, lazulj el, kötetlenül beszélgessél és legyél vele, ennyi, N

2013. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan éld meg amiket érzel, és ne fogd vissza magad.

Még ha azt is mondja valaki: " neked semmi bajod, és aranylag jo a csaladi helyzeted... nincs igazan okod panasztra bla bla bla"

Azt csak Te erzed hogy mi nyomja a lelked! És igenis igy meg fogsz könnyebbülni.

2013. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!