Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Titeket zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket zavar, ha a párotok (egy huszonéves nő) nem tud főzni?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy nem akarna, ha kellene, biztosan megbirkózna vele, csak eddig családban az anya megoldotta. Tehát nem lusta, meg nem irtózik tőle, csak egyszerűen eddig nem volt rá szükség, bármikor megtanulhatna. Ha ezenfelül nincs vele semmi "baj", járnátok vele, komoly kapcsolatot nem zárnátok ki vele?

2013. máj. 17. 17:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit idegesíteném vele de csak viccelődnék amúgy nem zavarna sőt hidegen hagyna h nem tud, hiszen tudok magamnak főzni ha kell, pedig én is csak 22 éves leszek
2013. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

nyugi találnál ettől párt

a nagyobbik lányom is talált, eddig egyetemre ill mérlegképesre járt, emellett dolgozott, ezek fontosabbak voltak, ettől még lett barátja, majd együtt megoldják, ezen vannak N

2013. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem, majd főzök én!

;)

2013. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 kolosszus22 ***** válasza:
56%

Az nem zavarna, hogy nem tud, az viszont igen ha később sem mutatna rá hajlandóságot, hogy megtanuljon.

26F

2013. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
97%
Ebben a korban a nők nagy része nem tud főzni... Az lepne meg, ha tudna. Egyébként nem gond, én tudok... :D Ez nem lenne ok semmire. :)
2013. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
az én fözéstudományom kimerül a teánál meg a zacskos levesnél szóval ha rántott mosogatószivacsot tálalna nekem a lány szerintem észre se venném. :D
2013. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
igen jàrnék vele, mert ez nem nagy cucc... továbbá nagyon jó program szokott nálunk is lenni, hogy kìsèrletezünk új ételekkel... ha teljes mèrtékben nem tud semmit akkor is jó hamgulata van az együtt fözésnek! :) a kóstolàsok, a kevergetések, az utánna következö jô ízü evés (feltéve ha jól sikerûl) ha nem akkor még mindig ott a pizza :D
2013. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
23%
Ha már 6 éve tudnia kéne,legalább most tanuljon meg.
2013. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!