Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy a mai lányok zöme "elhasznált"?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy minden lány legyen szűz (habár semmi gond nincs azzal mert legalább komolyan veszi az érzelmeseket, kapcsolatot és a nőiességét), de jellemzően a mai 19-25 év közötti nőket már 7-8 férfi megvágta. Én azt gondolom egy nő - hacsak nincs súlyos személyiségbeli torzulása - nem tud "csak úgy" közösülni egy férfival lelki sérülés nélkül, ha az a kapcsolat eleve komolytalan volt vagy csak szexre irányult. Itt most a klasszikus nőkről beszélek, nyilván nem azokról a maguknak nőnek nevező férfi-aggyal rendelkezőkről, akik eleve semmi kivetni valót nem találnak, hogy széttárják a lábukat random férfiaknak. Én azt tapasztaltam az a jellemző, hogy azokat akik 7-8 pasin túl vannak, tolyton az exekről picsognak, kategorizálják a férfiakat hogy melyik exükhöz képest milyen és instant jó szexre vágynak, ami azért röhej, mert még esélye sincs ilyen rövid idő alatt (pár hét) a komolyabb érzelmek kialakulására, nyilvánvaló a csalódás valószínűsége sokkal nagyobb, mint a hosszútávú párkapcsolat lehetősége. Az meg a másik, hogy gyakran éppen a szexuális túlfűtöttség miatt a legtöbb fellángolást "szerelemnek" titulálják, de ez valójában egy újabb ok legyen hogy széttegyék a lábukat.

Nem minden nő ilyen persze, akad kevés kivétel, de olyan ritka hogy nem igazán kalkulálhat az átlag férfi vele.

Azt gondolom a nők java része elhasznált fizikailag és lelkileg is, de miért nem tesznek ez ellen a férfiak? Jó ez nekik?


2013. máj. 16. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
39%

Teljes mértékben egyetértek veled!

Én 18 évesen jöttem össze a barátommal, aki akkor volt 28 éves, ő volt az első és azóta is együtt vagyunk már 2 éve, nagyon szeretjük egymást!


20L

2013. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
33%
engem is zavar,ne aggodj
2013. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
51%

Engem elszomorít inkább! :/

29 F

2013. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
89%

25 vagyok, és több, mint 7 partnerem volt, úgyhogy megszólítva érzem magam.

Nem volt fél évnél rövidebb kapcsolatom, így nem érzem elhasználtnak magam, egyszerűen korán kezdtem, de az szerintem még önmagában nem baj. A kapcsolatban töltött idővel az ember lánya tapasztalatokat szerez, emberismeretet tanul, ami segít benne, hogy egyre jobban működjön egy párkapcsolatban. Ha valaki ott áll 25 évesen, nulla párkapcsolati tapasztalattal, szűzen, az szerintem roppant nehéz helyzetbe hozza a párját.


Másrészt előfordulhat ezer dolog, ami miatt valakinek több partnere volt, mint az átlag. És ettől ő már elhasznált? Nem hinném.


Az megint más kérdés, hogy az ember az exeihez hasonlítja az aktuális párját. Egy ilyen összehasonlítást elmondani a páromnak, szerintem bunkóság. Másrészt instant jó szex nem létezik, az első alkalom sosem tökéletes, hiszen össze kell csiszolódni. Éppen ezért nincs értelme az egyéjszakás kalandoknak. Aki ezzel nincs tisztában, az szerintem a nők között nagyon kevés. De ha vannak is, miért foglalkozol velük?


Én ezen egyébként sosem akadtam fenn, hogy kinek mennyi kapcsolata volt előttem. Ha szóba kerül, meghallgatom, ha érdekel, megkérdezem. De nincs jó válasz, nem válóok, hogy kinek mennyi kapcsolata volt.


"Az meg a másik, hogy gyakran éppen a szexuális túlfűtöttség miatt a legtöbb fellángolást "szerelemnek" titulálják, de ez valójában egy újabb ok legyen hogy széttegyék a lábukat."


Ez a mondat szerintem több mint szánalmas/undorító, és jól mutatja, hogy az ég világon semmit nem tudsz a nőkről. És az összes kifejezés, amit használsz, ezt mutatja: elhasznált, megvágta stb.

2013. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
82%

Az a gond, hogy ma már a tiniknél kvázi elvárás, hogy csajozzanak, pasizzanak, ha vki szűz, akkor kiröhögik, ha nincs barátja, akkor biztos antiszoc defektes kocka...

Sztem nem baj, ha vki ismerkedik, és vannak egy-két hónapos kapcsolatai, és továbbmegy, ha vmiért nem klappolnak, de ez a fajta exekkel összehasonlítgatós és irreális elvárásos viselkedés engem is taszít (és ezt lányként mondom). Az más kérdés, hogy erről kis részben a férfiak is tehetnek, mert egy csomóan hazudoznak mindent, hogy az ágyukba vigyék a lányokat stb.


Mondjuk nekem 22 éves koromra lett először egyáltalán kapcsolatom, és azóta is teljesen jól megvagyok a párommal :).

2013. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy te egyedül is sokkal jobban érzed magad mint ő kapcsolatban aztán kész. Én spec most jobban érzem magam mint az előző kapcsolatom elején pedig jópár éve nem volt senkim, se dugopajti se senki. Nehogy már belehajszoljanak egy dugásba/kapcsolatba amit nem is akarsz csak azért mert ez a 'társadalmi elvárás'. :D
2013. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
48%
Egyetértek a kérdezővel. Ma már maga a párkapcsolat fogalma teljesen leértékelődött, nem igazán küzdenek az emberek a kapcsolataikért. Ma a szabadságot felváltotta a szabadosság és sokan nem tudják mi a különbség. Így persze a nő összejön egy sráccal és valami nem klappol, máris megy más után és így tovább. Csak azt elfelejti, hogy így nem fogja megtanulni, hogyan kell egy kapcsolatot megtartani, és küzdeni érte nap mint nap. Nekem nem volt párkapcsolatom, se egyéjszakásom (azt nem is szeretnék), de én kívülről ezt látom, és általában a külső szemlélő jobban meg tudja ítélni a dolgokat. Az én környezetemben is csak ilyen nőkkel lehet találkozni, akiket sokan hogy is mondjam elcsábítottak már. Nem szimpi dolog az biztos.
2013. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:

Én nem lovagolnék annyira a számokon, bár magam is sokallom már ezt a mennyiséget, de hát mindenkinek más a hozzáállása.

Mellesleg engem meg sokan "oltottak" már azért, hogy milyen hülye vagyok, hogy az első szerelmemhez (ő vette el a szüzességem) megyek hozzá feleségül...Mindig bele tudnak kötni valamibe az emberek.

24/N

2013. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
0%
Anas penelope: a több, mint 7 partner mit jelent? Nem emlékszel mindre? Ez főleg nem egy szimpi dolog.
2013. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
33%
R.hadjon meg az a szemét k.csög aki kitörölte a hozzászólásom! Ez legyen a legnagyobb örömöd az életben! :/
2013. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!