Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bejön a csajoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bejön a csajoknak az éjjel nappal Budapest Kristófja? Az ilyen típusú pasik tényleg bejön nektek?

Figyelt kérdés
A Kriston után minden nő fut, tényleg ez fajta bunkó, túlzott magabiztos pasik jönnek be ma a lányoknak.
2013. máj. 18. 00:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs melyik az a Kristóf.


Laller és Bunyós Pityu a király!

2013. máj. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok,és szeretném az ilyen tipusú fiúkat örökké messze elkerülni! :)
2013. máj. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
A külseje nálam 6:D Ha még csak annyi lenne, hogy köcsög akkor oké, de mivel hatalmas egója van, amit már nem tudnék elviselni, így a válaszom: nem, nekem nem jön be:D
2013. máj. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
25%

Bírom ezeket a képmutató nőket haljak meg :DDD

Szerintem az itt válaszoló nők is /akik feltételezem egyébként biztos nem ribancok/ hanyatt homlok térdelnének, csak az irigység beszél belőlük na meg az az álszent női duma!

2013. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
49%
érdekesek az itteni válaszok... a való életben az ilyen Kristóf féle srácok gyönyörű és okos lányokkal vannak.
2013. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
48%
Ez így van 8:59!
2013. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%

Azért elég hihetetlen, hogy a nők és lányok többsége azt írja, hogy egyáltalán nem tetszik nekik illetve 10-ből 6-os a kinézete. Én sem nézem ezt a sorozatot, de most rákerestem és az ábrázata alapján azt kell mondanom, hogy magassága és testalkata alapján férfias megjelenésű, öltözködése is megfelelő. Úgy látom, hogy ápolt külsejű. Azért még ha nem is szerelmes belé egy lány attól még elismerhetné, hogy ez az ember "jól néz ki". Én is elismerem a magas karcsú szép arcú szőke lányokról, hogy nagyon csinosak, pedig a barna hajú lányokat preferálom. Azért azt el lehet róla dönteni még férfiként is, hogy valószínűleg a külseje miatt sok nőnek szimpatikus lenne.

Viszont, ha tényleg őszinte válaszokat írtak ehhez a kérdéshez, hogy kb 10-ből 6. Akkor én akár fel is akaszthatnám magamat, mert hozzá képest én ... Mindegy lehet tényleg igaz volt az a régen itt feltett kérdése valakinek, hogy a nők csak a férfiak top 10%-át rangsorolják 10 kategóriába osztva és a maradékot emberszámba se veszik.

2013. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%

Azért előzetesen minimum olyan válaszokra számítottam volna legrosszabb esetben egy hasonló kaliberű férfi esetén, hogy a külsejével semmi gond, jóképű, de nem az esetem.

Ehhez képest nagyon lehúzták itt sokan ezek után én ki se merném tenni a saját fotómat.

2013. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Férfias sporttal foglalkozom elég régóta és az átlagnál izmosabb vagyok. A rossz tapasztalatok miatt és mióta az edzőmmel vagyok együtt, már meg sem nézem az ilyen metroszex gyanús pasikat. Nem mondom,hogy nincs jó alakja, nekem az arca nem tetszik. Na meg a leírás alapján nagyon sokat foglalkozik a külsejével. Ez nem szimpi,egy pasinak ne ez legyen a legfontosabb. Ráadásul az ilyen jellegű pasik inkább a 'lányos' lányokra buknak és nem nagyon tudják elfogadni,ha pl a párjuk szabadidejében verekszik....Nekem olyan pasi tetszik,akinek nincs mellettem kisebbségi komplexusa, tehát férfiasabb a viselkedése. A párom tökéletes, nála sosem leszek jobb, így mindig megmarad ez a felállás :)))
2013. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, mitől metroszexuális?

[link]

Nem akarom nagyon védeni én sem ismerem, de google-ban rákerestem.

2013. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!