Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már csak a szakítás maradt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak a szakítás maradt? Lehet még változtatni? Hogyan?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 hónapja vagyunk együtt, a kapcsolatunk már a legeleje óta olyan volt, hogy csak péntek és szombat este találkoztunk, hétköznap a suli miatt, nem találkoztunk, bár ebből nem is csináltam nagy ügyet, toleráltam. Most, hogy vége a sulinak elkezdett dolgozni, még annyit sem találkozunk, mint eddig, még csak 6 hónapja vagyunk együtt, de olyan érzés mintha 20 éve házasok lennénk, a kommunikáció a minimálisra csökkent, már csak azt kérdezzük meg, hogy kinek milyen hete volt, pedig régen pont azt imádtam benne, hogy rengeteget beszélgettünk. Szóval eljön péntek este 10 órakor és 4-5 fele hazamegy, mert hogy neki dolga van. Szombat este megint eljön szeretkezünk (vagy nem)és hajnalban megint haza megy. Fél év alatt kb. 2x volt hogy vasárnap délután eljött. Annyira fáj, hogy minden fontosabb neki, mint én, kell a haveroknak segíteni, otthon csinál valami hülyeséget, én meg úgy érzem magam, mintha egy kurv@ lennék akivel csak szexel csak nem fizet érte. Folyamatosan dolgozik, rendes meló mellett délutánonként festeni jár, hétvégén szintén, úgy érzem nem férek bele az életébe. Beszéltem már vele erről kb. 1 hónapja, azt mondta próbál változtatni, mert szeret meg stb. de semmi változás és egyre jobban készülök ki, folyamatosan idegeskedek, stresszelek, már szeretkezéshez sincs kedvem. :( Van még valami megoldás vagy csak a szakítás marad.


Egyébként én is dolgozom, szóval tudom mi az hogy fáradtnak lenni..


20 évesek vagyunk mindketten.


2013. máj. 18. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát no. Nem nagyon születtetek milliomosnak, hogy minden időtöket együtt töltsétek. Szerintem ne legyenek elvárásaid. Ahogy nézem, ő mindenkinek segíteni akar, dolgozik, hajtja előre a dolgokat, ha még te is leterheled, hogy "de miért nem foglalkozol velem", akkor az csak ront a helyzeten. Inkább segíts neki kikapcsolódni és ne látszódjon rajtad, hogy mennyire unod ezt az egészet. Ő is értékelni fogja.

Vagy ha nem, akkor kidobod, keresel mást, aki két sarokra lakik, sztójnapot.

2013. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nincs lehetőségünk kikapcsolódni, mikor este 10 órakor hullafáradtan esik be az ágyamba, nincsenek közösen töltött perceink csak az éjszaka mikor alszik...
2013. máj. 18. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam ugyanígy. Nagyon sokat dolgoztam, kihajtottam a belem, hogy meglegyen a zseton, aztán mikor hazamentem még az asszony veszekedését is hallgathattam, hogy miért nem foglalkozok vele, stb. Iszonyatosan rosszul tud esni az ilyen. De az ilyen korszak volt. Most relatíve több időm van az aktuális páromra, de igazából kerülhetnék ugyanilyen helyzetbe. Ha ő nem talál könnyebb munkát, akkor ez nem fog megváltozni sajna...
2013. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!