Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szakítsak?

Figyelt kérdés

A történetem röviden: volt egy csúnya szakításom, amin azt hittem, túltettem magam. így összejöttem egy sráccal, hiszen tetszett, tényleg küzdött értem, és én is többet éreztem, mint barátság. De nem tudok továbblendülni a múltamon,a szívem még mindig a volt barátomhoz húz, a jelenlegi barátomba pedig nem vagyok szerelmes. Kb. másfél hónapja járunk, de én ki szeretnék szállni ebből.

A problémám az, hogy idén érettségizik,az írásbeli lement ugyan már, de hátra van még a szóbeli, ami június elején lesz.

Húzzam még addig, vagy essek túl rajta mostanában?

Előre is köszönöm!

18/L



2013. máj. 16. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem mond el neki amit érzel..

ha tényleg szeret meg fogja érteni hogy időre van szükséged.

2013. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne húzd,mert az vele szemben nem tisztességes. ja már nem szereted,inkább szakíts
2013. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ne a szóbali előtt, velem is ezt csinálta a pasim, alig tudtam letenni, odakoncentrálni

elég ha utána töröd össze, hadd legyen szerencsétlen túl rajta, ne szúrdd el még a továbbtanulását is

2013. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben, ezért kérdeztem, mert igazából egyik se igazán jó megoldás, de akkor már a két rossz közül legyen a kisebb.

Köszönöm!

2013. máj. 16. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi történt veletek mióta ki írtad a kérdést? És még érdekelne, hogy az exeddel mennyi ideje szakítottál, hogy még mindig nem sikerült túllépned?
2013. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia! A kérdést követően pár nappal végül is megejtettem, mert még egy hónapot nem bírtam volna ki. Nehéz lépés volt, én megkönnyebbültem, a srác viszont kicsit nehezen fogadta.

Azóta bevallottam őszintén mindenkinek mindent, a szakítás valódi okát, illetve az azelőtti barátomnak, hogy még mindig szeretem. Vele több mint féléve ért véget a kapcsolatom, és, bár még mindig vannak érzéseim iránta, napról-napra könnyebb "elengednem". Jelenleg mindkettőjükkel köszönő- és beszélőviszonyban vagyok, de ettől függetlenül én lezártnak tekintem végre ezt az egész történetet.

De, őszintén szólva, egy kicsit így is mardos a lelkiismeret furdalás, mert valahol mégiscsak kihasználás volt, még ha nem is szándékosan tettem...

2013. jún. 10. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, de gondolj bele, most együtt lenni valaki olyannak, akit nem szeretsz. Az még sokkal rosszabb lett volna neki is és neked is! Van ilyen, végülis korrekt voltál!:)
2013. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!