Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt azt jelenti, amit gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Ezt azt jelenti, amit gondolok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van 1srác,akivel pár hónapja ismerkedtünk meg, és most járunk. A legjobb barátjával elment nyaralni( előre eltervezett volt, már akkor el volt döntve hogy mennek, mielőtt velem megismerkedett) csütörtökön mentek, úgy volt h talizunk, egész nap semmi.. ráírtam 1smst, hogy "köszi.." Egyből jött a válasz, hogy bocsi,de így-úgy stb.. ha gondolom átmehetek hozzá, és együtt a reptér felé jövünk..(indulás előtt kb. másfél órával írta,mire odaértem volna hozzá jó esetben fél óra marad, mellesleg éjjelre kellett dolgoznom menni) Mikor elindultam melóba, felhívtam, beszéltünk, se puszi semmi ilyent nem mondott.. azt viszont igen, hogy majd tölt fel képeket facebook-ra.. csütörtök du. óta se kép, se hang.. FB-n van egy feltöltött kép és ennyi.. mondta,hogy tud majd wifiről netezni, úgy tölti fel a képeket is..

Jól érzem, hogy egyáltalán nem számítok neki?

Ugye ezt nem csak beképzelem? Vagy mindezek után még ő várná el, hogy keressem?



2013. máj. 18. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
1. Honnan tudjuk, hogy ő milyen személyiség? lehet nem szokta meg, hogy ennyire a fejére nőnek. Meg mi az h "semmi puszi"? :D Lehet ő nem teszi oda minden elköszönéshez ezt a szót. Komolyan honnan tudjuk.... De am te ismered...
2013. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos sztem jól érzed...Amennyiben szeretem a páromat,1.nem utazok nélküle,2.min.együttöltünk 1romantikus éjszakát utazás előtt,3.minden lehetséges lehetőséget megragadok,h komunikáljak vele a távolból...szal szerintem nem sok mindent jelentesz neki...:(
2013. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alapján túlaggódod egy picit a dolgokat. Mint írtad nem rég óta ismered, nem rég óta vagytok együtt. Hagyj neki egy kis szabadságot. Az nem volt szép dolog, hogy egész csütörtökön nem szólt, hogy találkozzatok, de azért gondold el, mennyi meló lehetett az összepakolással, meg utolsó simítások, hogy minden rendben menjen az úton. Vedd figyelembe azt is, hogy nyaralni ment, pihenni, azért még csak szombat dél van, és ezek szerint valamikor csütörtök este indulhattak. Egy napja van ott, még épp elrendezkedtek, max megnéztek egy helyet. Lehet, hogy ma vagy holnap már keresni fog, meg ha lesz több kép, majd nyilván tölt fel. De akkor se keseregj, ha véletlen még sem írna, mert sokszor van, hogy az ember elképzeli, hogy majd a wifi, meg ígyúgyamúgy, ír minden nap, aztán kiderül, hogy nem úgy van az, nem úgy jön ki a lépés, hulla fáradt, nincs mindenhol wifi, te nem vagy fenn, vagy bármi ilyesmi. Szóval szerintem ne aggódj, tudom könnyű azt mondani, de tényleg ne. Hasonló esetben valószínűleg nekem is ilyen dolgok futnának át az agyamon, de mint külső szemlélő én azt mondom, hogy nincs ok aggodalomra.
2013. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

vasárnap lebeszéltük, hogy csütörtökön találkozunk..wifi pedig biztos, hogy van.. nagynénjéhez ment, akinek van internete..

Nem mászom rá, hiszen egy sort nem írtam neki és nem hívtam csütörtök du. óta, akkor indultak el..

Fordított esetben, tudom, hogy legalább 1-2 sort írnék, hogy egybe megérkeztem..

2013. máj. 18. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Csüt. du? Ma meg szombat dél van. Húúúúha. :D Az a baj (vagy is a szerencse), hogy nem mindenki úgy gondolkodik, mint te. Nem bírod felfogni hogy ő meg nem ír mindenért? Pont.
2013. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a páromat, imádom, és nagyon fontos nekem, de ha elmegyek a családommal vagy a barátaimmal nyaralni nélküle, akkor nyaralni vagyok, nem folyamatosan a telefonon lógok... Ha már nagyon hiányzik, felhívom, de nem állandóan vele dumálok, ha mással vagyok.
2013. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!