Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hülyít engem egy kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hülyít engem egy kedves és tisztességes kinézetű egyetemista lány?

Figyelt kérdés
Szakított velem mert elviselhetetlen voltam. Beismerem. DE azt mondta szeret és mindig is fog szeretni illetve ha megváltozom akkor ő ujbol mellettem lesz. Nos a szakítás miatt bekerültem egy kórházba, és egészen egy hét és egy napja nem beszéltem vele, de azért mondta nekem hogy változzak meg, változzak meg, én meg nem győzöm neki hangsúlyozni hogy megváltoztam, nekem elég volt egy hét, ahhoz hogy kitisztuljon a fejem. Fogytam minden bajom van, és megváltoztam, de nem veszi fel velem akapcsolatot. AZt sem tudom hogy szünetet akar vagy nem. Ennyire gonosz lenne egy szemüveges, fehérbőrű, angyalnak kinéző lány? Aki állítólag kedves és tisztességes? MErt az előző barátnőm az tényleg maga volt a gonosz. NA de a mostani? Miér tnem hiszi elhogy megváltoztam és miér tnem kezdi velem újra? Ezúton is üzenem neked kedvesem, hogy MEGVÁLTOZTAM! ELÉG VOLT E GY HÉT! ÉS A SZÜLEIM IS TÁMOGATNAK AZ ÚJRAKEZDÉSBEN! MEGváltoztam. Kérlek üzenj nekem!
2013. máj. 18. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De fog találni, olyat, aki még nálad is sokkal jobban SZERETI és nem pedig BIRTOKOLNI akarja. Mert te éppen ezt csinálod, csak megsúgom.
2013. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A viselkedést nem lehet csak úgy lecserélni, az új ruhák meg továbbra sem jelentenek semmit. Attól még csak egy koloncnak fog tartani, aki be akarja őt zárni.
2013. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jobban is tette, hogy otthagyott. Te nem szereted, te akarod. Nem ő a gonosz, hanem te, hogy birtokolni akarod. Egy rendes fiú a tenyerén hordozza és nálad sokkal jobban tudja szeretni.

Hiába Isten, hiába a világ, te ezt úgy el rontottad, mint annak a rendje. Egy hét alatt nem tudsz megváltozni. A ruha és kinézet se minden. A szüleidnek mi köze az egészhez?

2013. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De most megmutatnám neki csak adjon lehetőséget, igaz már kaptam sokatz de most nagyon nagy löketet is kaptam. És de meg lehet változnie gy hét alatt mert ez emberfüggő!
2013. máj. 18. 12:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egy rossz személyiség teljes változása, vagy egy új haj kell. Sok esélyt kaptál, ugyanúgy elrontanád megint. Szerintem már minden vágya megszabadulni tőled, mert elege lett a zsarnokoskodásból, viselkedésedből. Lehet közben talált egy rendes fiút, akibe szerelmes lehet.
2013. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miket tettél, ami miatt szakítani akart veled? Mi miatt kellett több esélyt adnia?
2013. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!