Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem utáljátok, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem utáljátok, amikor morcosan kel fel a pasitok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt utálom amikor menstruál a barátnőm és olyan mint egy kiképző tiszt valami elit egységnél....
2013. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is tudok morcosan felkelni. Most minek kell mindenen problémázni? Meg vele beszéld meg h kicsit figyeljen magára. Komolyan egyeseknek nincs jobb dolguk... ez ink szánalmas.
2013. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha korán kell kelni, akkor én is morcos vagyok, ilyenkor tök mindegy :)
2013. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

inkább az a szánalmas,hogy ide jössz veszekedést szítani.

igen,örülök,hogy csak ennyi a bajom

2013. máj. 18. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk én szoktam morcosan ébredni. :D De szerencsére a párom tudja kezelni a helyzetet, aminek a végén mindig szakadunk a röhögéstől reggelente. :D
2013. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen veszekedés? Nincs itt veszekedés :D Ne problémázz ilyeneken. Az ébredés egy morcos időszak. Cső
2013. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert mikor felkelek én is és rámosolyogok elszáll minden rosszkedve. :)

Legalábbis eddig még működött.

2013. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam csak akkor nem morcos az ébredés, ha magamtól kelek, viszont ha ő morcos, akkor bebújók a takaró alá és 2 perc alatt teszek róla, hogy ne legyen az. :-))) Így mindkettőnknek jól indul a nap. :-)
2013. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok a nehezen ébredő - bár morcos még nem voltam, és pillanatok alatt eléri, hogy ne is legyek. :)

De ha bekapcsolná a rádiót, hamar meglátná az igazi reggeli énem :D

2013. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!