Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy ismeretlen lánynak iwiw-en aki tetszik?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 08:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlennek? Én nem írnék semmit, az iWiW nem társkereső. Maximum akkor, ha ki lenne írva a profiljára, hogy "Pasik, írjatok!".

Egyáltalán hogy találtad meg? Ha ismerős ismerőseként, akkor kérd meg valamelyik közös ismerősötöket, hogy valahogy ismertessen össze benneteket (persze nem olyan nyilvánvalóan, hanem hogy szerveznek valami közös programot, és te "véletlen" épp ott vagy és csatlakozol, vagy ilyesmi). Aztán ha már ismered személyesen, beszélgettél vele, és még mindig szimpatikus, akkor már mehet a "Szia! Emlékszel rám, találkoztunk XY buliján. Esetleg találkozhatnánk kettesben valamikor?"

Lényeg, hogy olyannak, akivel nem találkoztam még személyesen inkább nem írnék. (Még ha tetszik is a képek alapján - a Photoshop csodákra képes)

-G-

2008. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát az iwiw tényleg nem társkereső, ha nekem ott irnának, biztos furán néznék, miért nem szerzed meg inkább a teló számát vagy személyesen mondod el, azt a lányok nagyobbra értékelik.
2008. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
középiskolából ismer látásból
2008. máj. 23. 10:16
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
az jó alap. szerintem írd meg neki,hogy láttad, és nagyon szipi, de eddig nyuszi voltál, de összeszedted magad, mert olyan iszonyatosan tetszik, hogy nem bírsz magaddal, és sugye nem utasít el? egy próbát megér, bármi lehet belőle. Legyél nagyon aranyos humoros és romantikus, és bátor!! semmit se érezz cikinek,hisz csak ketten tudtok róla, neki valószínűleg imponálni fog. Sok szerencsét, és hallamni akarok án (itt olvasni) a fejleményekről!! :) (csaj vtam)
2008. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Lány stílusa hozza magával amegfelelő módszert... először ilyesmi esetekben mondjuk a jéééé, hát Te is itt vagy, ezer éve nem láttalak, mizú? szokott bejönni :)
2008. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%

Én is iwiw-en írtam egy tök ismeretlen lánynak és lám, életem eddígi legjobb kapcsolatát élem. Kiderült, hogy messzemenően intellektuális, kedves és szerető.

Írj bátran neki és remélem ugyanaz lesz az eredménye, mint nálam. Teljesen mindegy, hogy mit írsz, csak minél előbb invitáld valami közvetlenebb beszélgetésre és ha pozitív a visszajelzés akkor találkozzatok. Nem baj ha neten ismerkedsz, csak a folytatás történjen a valóságban.

2008. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem irt egy fiu az iwiw-en, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki. Nagyon meglepodtem, mert halovany fogalmam sincs, hogy ki az. - Maig nem tudom...

De felvettem az ismeroseim koze, mert szepen megkert ra es nem vagyok bunko. Olykor szolunk par szot...kedveset.

Lathatta, hogy ferjnel vagyok...de ugy latszik ami tetszik, az erdek nelkul tetszik es nem tagadom jol esett az onbizalmamnak.

Szoval nagyon segitokeszek voltak az elottem irok.

Leirtam, amit en kaptam. Batorsag!

2008. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%

Hát őő....

Az én tanácsom inkább arra jó ha számára teljesen ismeretlen vagy, de ha ismer látásból az se baj, talán így is használ.

Na szóval:


Írd neki hogy bár még nem ismeritek egymást de ő nagyon bejön neked, s hogy eszméletlenül nagy késztetést éreztél arra hogy írjál neki.

És a végére tedd oda hogy: remélem nem baj hogy írtam.



Próbáld meg, én ezzel a módszerrel eddig a 3-ból 2 pozitív visszajelzést kaptam.

Sok sikert!;)

2008. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%
Szerintem írj neki!!Végülis mit veszíhetsz?Aki mer,az nyer!
2008. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy idézetre gondoltam. Keress neki valami szépet és írd le neki. Szerintem örülni fog, mert én is ezt csináltam, egy fiúval
2008. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!