Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szerelem?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok, mennyi ideig voltatok együtt, miért ért véget stb.. meséljetek:)
2013. máj. 18. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15 voltam, egyoldalú volt. 17/F
2013. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16, 4év, mert hülye voltam
2013. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fuhaa.:D 14 lehettem vagy 13 hát iskolás szerelem volt évfolyamtársam mindig figyeltem mit csinált csak német órákon voltunk úgy együtt.:D És nem jöttünk össze mert töketlen voltam és nem léptem felé.:D
2013. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20 éves voltam 2 évig,se veled se nélküled kapcsolat volt,és elég fájdalmas
2013. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szép volt, idealista, csupa arany ragyogás... (15) még most is átsuhan a szívemen


"Az első szerelemben a lelket jóval a test előtt vesszük el, később a testet ragadjuk el a lélek előtt, és néha a lélekre már egyáltalán nem is kerül sor."

Victor Hugo

2013. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

13-14 voltam

viszonzott volt, de mivel egy kiközösített nyomorék voltam, a magam részéről lepleztem, meg elutasító voltam, hogy ne szopjon miattam a srác

2013. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

18 voltam... kb 7 hónapig tartott. véget ért, mert kiszeretett belőlem... fájdalmas volt, csak az utóbbi pár hónapban sikerült véglegesen túltennem magam rajta. pedig ő kezdeményezett... csodálatos volt, komolyan, az a rózsaszín köd, amiről mindenki beszél. amíg tartott, addig tökéletes volt minden. amint véget ért, hát, eléggé depressziós lettem.

de nem baj, most már van jobb is :D

2013. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15 voltam és még mindig vele vagyok nem működünk egymás nélkül lehet ő az igazai :)
2013. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolso,hány éves vagy most?
2013. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Most is tart, én 19 vagyok, ő 20, egy éve vagyunk együtt :) egyszerűen imádom! :)

19/L

2013. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!