Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Néha foglalkozik velem, néha nem.

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon régóta tetszett egy férfi (28 éves) én 16 vagyok. Igen tudom, elég sok :|

később ő kezdeményezett és összejöttünk, az első 2 hónap teljesen jó volt köztünk, de mindig én kerestem, szerveztem a talikat stb. Meguntam, hogy folyton én koslatok utána, hát nem kerestem..egy hónap teljesen kimaradt, vártam, hogy hiányzom-e neki. 1 hónap múlva jelentkezett is, minden olyan volt mint "régen". Aztán jó darabig nem volt megint semmi, amikor találkoztunk (csak úgy véletlenül összefutottunk faluba) akkor sem. Legutóbb amikor találkoztam vele, mintha semmi sem történt volna, ugyanott folytattuk ahol abbahagytuk, semmi probléma nem volt, mondta is, hogy majd akkor találkozunk stb. és azóta megint nincs semmi.

Tudom, hogy én is nagyon hülyén csinálom, mert beszélnem kéne vele, fogok is csak mégis kíváncsi vagyok pár itteni meglátásra, véleményre.


Ha arra gondolnátok, hogy csak szexre kellek neki amikor épp olyan kedve van, nem..nem feküdtünk le. 6 hónapja "vagyunk együtt", de még nem.


Előre is köszi.


2013. máj. 18. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

arra még nem gondoltál hogy neki családot kell eltartania és 10-15 éhes szájról kell gondoskodnia?

Szegény öreg törödött ember és te meg elönzözöd a többi lánynak igy mi jut akikkel még együtt van? :)

2013. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs senkije...nem is volt soha házas, ha erre célzol
2013. máj. 18. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:

De akkor válaszolj nekem egy kérdésre:

Egy kifejlett 28 éves Férfiember.... mi a jo francot tud csinálni egy 16 éves kislánnyal? Komoylan elhiszed, hogy senkije sincs rajtad kivül? :) Ne legyél ennyire naiv, te neki csak a friss hust szimbolizálod meg igy bizonyitja, hogy ö még most is férfi mert a fitala lányok körülrajongják...

Nagyon gyorsan ébredj fel, mert ennek csunya kihasználás szaga van és nagyot koppanhatsz.

2013. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a palit.
2013. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Shevynek van igaza. Kihasznál, valószínű több lánykát is szédít, nem gondolja ezt komolyan.
2013. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!