Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezzek én? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek én? Van egy srác akivel mar nagyon sokszor taliztunk, egy buliban ossze is jottunk, de aztan csak ugy talakozgatunk meg beszelgetunk semmi egyeb.

Figyelt kérdés
De tobbszor ugy vettem eszre h tobbet is szeretne,de talan nem mer ezert tanacstalan vok ,kezdemenyezzek en?mit csinaljak v hogy csinaljam?
2009. okt. 2. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, kezdeményezz...Ne várd, hogy a sültgalamb a szádba repül!
2009. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy kezdeményezz e, azon is múlik, hány éves vagy?
2009. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt írod,hogy egy buliban össze is jöttetek? Ez mit takar? Csókot vagy többet? Akkor ki "szedett" fel ki?

Mert,ha akkor ő lépett feléd,akkor nem félénk,csak most nem akar többet.

2009. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
O jott oda hozzam es o kezdemenyezett...de mikor talalkozunk akkor is mondd olyan dolgokat xal celzasokat h szeretne tobbet de megse lepik ezert nem ertem
2009. okt. 2. 19:22
 5/8 A kérdező kommentje:
amugy 17 vok
2009. okt. 2. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kislány!

A korod irigylésre méltó. Ha kell, ne csak kezdeményezz, irányíts is. Rajtatok, hölgyeken múlik a szex sikeres e, vagy sem. A fiúk egész másképp működnek, ezt a lányok általában nem értik meg. A lényeg, hogy a fiú szerszáma minél többször, és minél tovább működő képes legyen. Az ejakuláció úgyis bekövetkezik gyakran. A fontos elsősorban az, hogy neked is jó legyen, következmények nélkül. Az orgazmust sose játszd, hanem éld meg. A kézimunka elengedhetetlen, és biztonságossá teszi a szexet.

2009. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez hogy jön ide??? Sztem előbb jussanak el addig hogy járjanak.

Nyugodtan kezdeményezz, mondjuk kérdezd meg van-e kedve elmenni moziba, vagy bowlingozni, vagy csak meginni valamit.

2009. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és még annyi, hogy minnél többet találkoztok annál jobb. És nyugodtan tedd meg a következő lépéseket.
2009. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!