Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy élted meg az első találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élted meg az első találkozást a párod szüleivel? Mennyi idő után mutatott be nekik?

Figyelt kérdés
Mit mondtál, miről beszélgettél velük, ha egyáltalán beszélgettél?
2009. okt. 2. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elöbb ismertem az anyját mint őt:DDD
2009. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát engem 1 hónap után mutatott be egy kerti grillezés körében.Elég szarcsi volt mert nem igazán tudtunk miről beszélni.De ők ugye ugyanúgy be voltak parázva és meg is beszéltük hogy ez majd kialakul idővel:DÉS úgy is lett.Másfél év után már volt eljegyzés én meg néha anyunak meg apunak hívom őket.:D

Szóval csak türelem:D

2009. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a legelső randi alkalmával megismertem őket! Ráadásul épp családi party volt náluk, így nagymami, keresztanyu, unokatesó, apa, anya, testvérek, egy barátja, neki a barátnője, a testvére barátnője...:D szval az egész család! Hát nagyon be voltam parázva! De minden jól indult, egyből kérték, hogy tegezzek mindenkit, nagyon közvetlenek voltak :) Kérdezgettek a suliról, érettségiről, családomról stb! De persze azért érződött még a hangulaton a feszültség! De meg is beszéltük, hogy ez majd idővel kialakul, ha megismerjük egymást!Azóta ki is alakult! :) Mindig van téma a szüleivel! Anyujával meg főleg, imádjuk egymást! :)
2009. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kb 1 évig nem is láttuk egymás szüleit,kényelmesebb volt nálam lenni koliban.Persze tudtak rola a szülők h van valakije a gyereknek,de bemutatni nem.

aztán nyár,összeköltöztünk,majd haza,ugyhogy muszáj volt bemutatkozni.

Én szüleim le se sz*rtak minket,(azt a 4 hetet is csak kényszerüségből laktam otthon),párom szülei meg mikor hogy.Látszolag mindig kedves anyukája van,de majd kiderül.Első találkozás óta eltelt másfél év,kb 5x ha láttam őket,az se volt tervezett egy sem.

22/L

2009. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem első barátom szüleivel úgy sikerült megismerkednem, hogy beugrottunk hozzájuk és kb fehérneműben voltak a lakásban mindketten, nem tudtak róla, hogy megyek. Nem beszélgettünk, sőt egész végig annyira nem kerültem szoros kapcsolatba velük, tegezem őket ha még találkozom velük és ennyi. A mostani barátom anyjával pedig nem volt semmi ilyen vicces, furcsa helyzet, beszélgettünk meg mostanság is szoktunk, csak alapból nem keressük egymás társaságát, szülőkkel kicsit feszélyezve érzem magam, meg talán ha idegen családnál vagyok, náluk is, rengetegen vannak és elég nehéz néha a barátom nélkül megtalálnom köztük a helyem.
2010. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!