Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha írok a csajnak facen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha írok a csajnak facen akivel úgy érzem megcsalt a volt barátom?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem. 2 hónapig voltunk együtt de nem szexeltünk. Nagyon sokszor emlegetett egy csajt akit én is ismerek. Gáz ha írok neki és megkérdezem a csajt hogy volt-e valami közöttük? Most nem hiszem hogy jóban vannak mert letörölték egymást facen.
2013. máj. 19. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ha már vége a barátoddal,akkor inkább hagyd az egészet,felesleges
2013. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha volt is köztük valami,akkor arról nem ő tehet,hanem a barátod.
2013. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

megkérdezheted...

úgyse nyugszol amég nem.. igazam van ?

2013. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ettől jobb lesz neked? Nem!!! Inkább hagyd ne égésd be magadat!
2013. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem írjál neki, ha nem hagy nyugodni. Én is így vagyok, szeretem tisztán látni a dolgokat, miért nem jött össze egy kapcsolat, miért történt a szakítás... Kicsit Columbo-k vagyunk de nem hiszem hogy ez baj.
2013. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi szituban vagyok, és én is gondoltam rá, h írok a csajnak, de én csak azért, mert az exem újra össze akar jönni velem, és azt mondja h nem volt senki mással a szakítás óta (sem). Ahhoz képest tudomást szereztem arról, hogy egy másik csajnál aludt. Az exem azt mondja, nem volt köztük semmi, csak egy félreértés miatt aludtak együtt. Szóval csak azért gondoltam rá,h írok a csajnak,mert ez döntő lehetett volna abban,h összejöjjek-e vele újra. De úgy döntöttem h nem írok neki,mert nem is akarok összejönni újra vele igazán... És így,hogy már mindegy,nincs jelentősége. Elég szarul esne,ha megtörtént volna, és akkor nem is akarok tudomást szerezni róla,jobb így,h nem tudom.

Néha jobb, ha tényleg nem tudjuk az igazságot,az nem fáj annyira. Szerintem ne írj neki, de te tudod.

2013. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Áhh már meg is írtam a levelet hogy mit írjak, de nem küldtem el. Rájöttem hogy semmi értelme.

Mert:

1. Ha kibékül esetleg a csajjal, akkor vissza fogja neki mondani hogy még 3 hónappal a szakítás után is érdeklődtem utána. Főleg hogy ezzel a lánnyal már 3. alkalommal jöttek újra össze ha igaz a dolog...Szóval vele esélyesebb hogy összejön 4-re is, mint hogy velem akarja majd újra kezdeni.

2. Ha megtudom hogy megcsalt vele, nagyon csalódott leszek

3. Tényleg felesleges.

2013. máj. 19. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne kérdezd meg, akkor csak az jön le a csajnak, hogy te még mindig odavagy az exedért. visszamondja, és kinevetnek. inkább szerezz pasit:) járj el, szórakozz, tanulj/ dolgozz , (nem tudom most melyiket csinálod). foglald el magad, és el fogod felejteni.


27/N

2013. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!