Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már mentális betegségben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már mentális betegségben szenvedő párotok?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz volt? Érdemes egyátalán elkezdeni egy ilyen kapcsolatot? Kérlek,írjatok tapasztalatokat

2013. máj. 19. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Több is.

Nem érdemes belekezdeni ilyesmibe, bár attól is függ, hogy mi a betegsége.

2013. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek volt mániás depressziós barátja. Én nem tudtam volna együtt lenni egy iylen emberrel. Dúrva dolgokat csinált. Én nem tenném ki a születendő gyerkeemet annak hogy ezt végig nézze. Netán örökölje.
2013. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem érdemes!

Nekem csak a haverom szenved ebben. Tuti megőrülnék, ha a párom lenne!!! Vannak ilyen ciklusai, egyszer fent egyszer lent. Borzalom. Állandóan attól tartani, hogy mikor borul meg a mentális egyensúlya és mikor gyógyszerezi be magát. Már kétszer megtette és harmadjára is meg fogja.

Ha boldog életet akarsz, akkor messziről elkerülöd, amíg meg nem gyógyul! Bár a mentális betegségben szenvedők sosem jönnek helyre egészen.

2013. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer volt, de ez sokba függ, hogy mi az a mentális betegség.
2013. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%

érdemes! mert pl: nekem is vannak mentális bajaim,de ha lenne egy barátnőm sokkal jobban lennék,

mikor volt párom szinte nem is volt semmi bajom

2013. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
NEM érdemes!!! Magamról tudom. Bár jó fejnek tartanak. És soha az életembe nem verekedtem, nem hogy még csajokat bántsak. Csak az elő ítélet miatt szórakozok velük. Úgy se leszel a barátnőm, akkor szórakozok egy kicsit:D
2013. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt; én magam vagyok "beteg", és én is úgy gondolom, hogy nem érdemes kapcsolatot kezdeni -hozzám hasonló- mentális betegségben szenvedő emberrel kapcsolatot kezdeni.
2013. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Húha, kicsit elkalandoztam, miközben írtam, ezért szúrtam el a modnatot :D
2013. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Olyan esetekre gondolok,ahol esetleg kórházban is kezelték az illetőt és nem a háziorvos diagnosztizálta

Megismertem egy gyönyörű,intelligens, kivételes lányt,de megtudtam,hogy 15-18 éves koráig pszichiátrián kezelték, depresszióval és különböző fóbiákkal,pánikbetegségekkel és skizoid személyiségzavara is lehet. Teljesen normálisnak tűnik,mindenki odavan érte,pedig ismerik a múltját. Én viszont tudom róla,hogy megerőszakolták,bezárták,és megverték 15 évesen (idegenek),ezért alakult ki nála a legtöbb gond. Elmondása szerint rendben van,semmi baja nincs,de néhányszor aludtunk már együtt,és ha nem szív el egy spanglit elalvás előtt,akkor iszonyú rémálmai vannak,fájdalom nézni ahogy szenved,ilyenkor aludni sem tudok,annyira sajnálom,és tehetetlen vagyok. Kezeli egy pszichiáter,és nagyon enyhe gyógyszereket szed, csak a hangulata állandó stabilizálásának érdekében. Nincsenek bekattanásai,csak ha a sárga földig issza magát,de tudom róla,hogy ez évi maximum 2 alkalom, tudja magáról,milyen részegen,ezért nem kísérti az ördögöt. Ezek tudatában megpróbálnátok? Nagyon vonz,de nyugtalanít néhány dolog.

2013. máj. 19. 19:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ő egy nagyon sérült ember, szóval csak akkor kezdj bele, ha tényleg elég erős az idegzeted, és korrekt vagy. Nem a te érdekedben, hanem az övében!
2013. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!