Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti folytatnátok olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok olyan nővel kapcsolatot, aki már volt szerető?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel és kiderült róla, hogy úgy volt egy fiúval szexuális kapcsolata, hogy annak a fiúbak volt barátnője és persze a barátnő nem tudott semmiről. Szerintem ez egy gerinctelen dolog és úgy érzem csalódtam ebben a lányban.
2013. máj. 20. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de teljesen megértem, hogy csalódtál benne. Neked kell ezt eldöntened magadban, hogy ezek után hogy legyen.
2013. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha! Nagy csalódás lenne ez a szitu nekem is, de akinek nincs, vagy nem volt ennyi erkölcse, azzal én semmit se kezdenék.
2013. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, a vér nem válik vízzé.

Nem most, hanem 5-6 év múlva lesz ebből problémád, ha addig együtt maradtok...

2013. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Mi a garancia hogy melletted nem lesz szeretője??
2013. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 norgosz válasza:
soha többet!
2013. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!