Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? (kérdés túl rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

Mindig olyan embereket vonzok akik nem tetszenek sőt..de olyat sose aki tetszene és akivel eltudnám képzelni..azoknak akiknek én bejövök kinézetre mind nagy orrúak és/vagy szemüvegesek..szemüveggel még semmi bajom..de egyszerűen a nagy orroktól hülyét kapok..ja és az össze érzelmileg sérült, szeretet hiányos, kevés baráttal..mért vonzom őket? Mintha ki lenne írva a homlokomra, hogy "lelki segélyszolgálat"..

Csak engem találnak be ilyenek vagy másokat is?


Félreértés ne essék én szeretek segíteni meg meghallgatni másokat de ez már sok..nekem is van elég gondom de ők sosem kérdezik meg csak elsírják a bánatuk meg traktálnak a hülyeségeikkel..


16/L..


2013. máj. 20. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy és az kell neked ami nem lehet a tiéd.
2013. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen, csak egy normális kinézetű és szerethető ember..ők is szerethetőek..de nem számomra..
2013. máj. 20. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert nagyon el vagy szállva magadtól ?!

Amúgy meg te is itt sírsz, traktálsz minket a hülyeségeiddel :D

2013. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagy elszállva magamtól! :D egyáltalán nem.


De nem azzal, hogy nem kellek senkinek, ronda vagyok, utálnak stb stb..:D

És amúgy ez az oldal arra van, hogy megkérdezz valamit.

2013. máj. 20. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem vagyok elszállva tőled.


Viccet félretéve, valószínűleg azért van, mert nem tipikus nő-figura vagy, hanem terézanya-típus. (ld. Állítsátok meg Terézanyut c. könyv, nem a film)

2013. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy vagyok... :/

17/L

2013. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Terézanya-típus? ( kövezzetek meg de nem olvastam a könyvet még a filmet se láttam...)
2013. máj. 20. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!