Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerekkel lehetne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerekkel lehetne a mai elkorcsosult női társadalmat rendbe tenni?

Figyelt kérdés

Mai világunkban eszméletlenül növekszenek a laza erkölcsű nőszemélyek (ri*ancok) Sorozatban jelen vannak a tükörben fotózott kacsacsőrű tizenéves tinik. Buliba megismerkedünk és ágyba megyünk napi szinten jelen van. Megcsalások száma növekszik, válások száma is egyre gyakoribb. Szeretői kapcsolatok szinte természetesek..

Mit lehetne ez ellen tenni? Mit javasolnátok a világnak? Hol rontotta el a társadalom?


2013. máj. 20. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
dehát ők tapasztaltak meg tudják mit csinálnak meg nagy az érzelmi intelligenciájuk meg mit tudom én még micsoda baromságokat szoktak még összehordani, hogy védjék a tetvesét
2013. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Engem igazából nem zavar,ha belegondolok. Legalább kitűnök a lányok közül azzal hogy "normális" vagyok!:D Bár azért lássuk be férfiak száma is lecsökkent jócskán. Bármerre nézek mindenhol ilyen szolis, 40kilós, buta, flegma, egoista és udvariatlan pasikat látok, nem értem, hogy lett belőlük ennyi!?
2013. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Most pl ezek a "pasik" mivel jobbak a ribancoknál? :D

[link]

2013. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

16 os

Jézusom XDDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. máj. 20. 17:56
 15/21 anonim ***** válasza:
Többek között ez köszönhető a "csodálatos" médiának, a "kiváló" műsoroknak, mint pl. Valóvilág, éjjel-nappal Budapest (bár abból egy részt sem láttam, de gondolom hasonló lehet, mint a vv). A tinik számára kiadott újságoknak, amelyekben szépen le van írva, egy 13-14 éves kislánynak, hogy melyik smink, vagy mini szoknya most a legmenőbb, és hogy hogyan kell pasizni.
2013. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Teljes pusztításra van szükség, majd újra építeni az egészet alapoktól kezdve. Ehhez sajnos mindenképpen szükséges egy világháború kitörése, meg milliónyi halott, hogy utána új világot hozzunk létre.
2013. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Oké, robbants ki a homokozólapátoddal egy atomháborút, ha végeztél szólj, mert kezdődik az NCIS.
2013. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az egyetlen megoldás az lenne, hogy megtanítjuk a fiatalabb korosztálynak, hogy legyen önbecsülésük. Igényesség, de szeretet és elfogadás is kell az idősebb korosztály, szülők, iskola részéről. És a média részéről is jó lenne az igényesség. Bár érdekes, hogy a nyolcvanas években is a kvás stílus volt a menő (lásd: Madonna) viszont a lányok nem voltak ilyenek....
2013. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
neked ez nem teljesen mind1? engem annyira hidegen hagy, ha ők boldogok akkor csinálják, nem kötelező szerencsére :D
2013. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mindenben, amit leírtál igazad van, ám de azt ne gondolja senki, hogy ez a folyamat a férfi társadalmat nem érinti. Dehogynem, csaknem ugyanolyan mértékben torzítja, mint a gyengébbik nemet.


A média és a társadalom jelenlegi elvárásai hihetetlen károkat okoznak, amiket egy józan ésszel rendelkező ember nem akar megtámogatni azzal, hogy megpróbál megfelelni nekik. De sajnos rengeteg fiatal nem rendelkezik megfelelő ítélőképességgel ezért van az, hogy már tizenévesek azon problémáznak, hogy mekkora a farkuk, hogy terhesek, hogy szüzek...stb és természetesen ott van az a rendkívül komoly nyomás és feszültség, amit az ezekből kialakuló gátlások okoznak. Mindez eredményeképp nem jön létre más, mint egy rakás szorongó, komplexusokkal küzdő, nemi identitását megkérdőjelező gyerek és ifjú, valamint egy rakás gátlás és erkölcs híján lévő a másik nem iránti tiszteletet hírből sem ismerő kiüresedett huszonéves.


Hogy mi lehetne a megoldás?

Mindenképpen egy hosszú folyamat volna, de első lépésként a média által sugárzott irgalmatlan mennyiségű szenny áradását kellene megfékezni ez világos, ez már önmagában gyökeres változást idézne elő, ami után aztán körvonalazódna, hogy hogyan kellene folytatni.


4-ik válaszoló, szerinted mégis ki a francnak a dolga ez??!! Úgy utálom, amikor ilyen szűklátókörű, dilettáns s*ggfejek játszák az eszüket egy olyan témában, amiről világos, hogy halvány fogalmuk sincsen.


A társadalom ügye mindannyiunké és nem arról van szó, hogy a világot kell megváltani, vagy atomháborút ki robbantani, pusztán arról, hogy mindenki, aki felismeri, hogy a folyamat dekadens irányba tart az tegye meg azt, amit módjában áll és ne csak passzívan szemléljen, mint azt a 22-es válaszoló is teszi, mert ő is majdnem ugyanannyi kárt okoz.

2013. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!