Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen lányok tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányok tetszenek belsőre a legjobban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki szépnek tart és a belsőm is tetszik neki,de szeretném ha tényleg megszeretne annyira, hogy ne féljen velem beszélni,esetleg kezdeményezni. (Jelenleg facebook-on is fél óra biztatás után mer rám írni és suliban is az a gond, hogy nem mer megszólítani, mert fél, hogy hülyeségeket beszélne össze-vissza.)

Szeretnék úgy viselkedni vele ami neki 'imponáló' lehet és nem félne utána, plusz meg is szeretne nagyon. (R|banckodás kizárva!!)

Köszönöm előre is.


2013. máj. 20. 18:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom, hogy nem az én hibám, de biztos van valami amiért ennyire "fél" tőlem..:(

Hogyan tudnék neki segíteni abban, hogy feloldódjon az én társaságomban is?

2013. máj. 20. 18:39
 12/17 anonim ***** válasza:

Amiért fél, az szerintem az, hogy szerinte túl szép lány vagy.

Csak ismételni tudom önmagam, legyél vele minél többet, próbálj közelebb kerülni hozzá, elmondani neki, hogy szeretnéd, ha ő is írna neked párszor, mert így úgy érzed, hogy nem szeretne veled beszélni.

2013. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Már mondtam ezt neki,de ő azt írja erre,hogy csak örül neki ha írok és sosem zavarom.

Most is én írtam rá, így már nincs gond, dől belőle a szó,de magától nem is írt volna szerintem..:(

2013. máj. 20. 19:38
 14/17 anonim ***** válasza:
És ha azt mondod, hogy mostantól csak akkor beszéltek, ha ő ír rád?
2013. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na ez egy nagyon jó ötlet,köszönöm szépen!! :)
2013. máj. 20. 20:27
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs mit:)

Majd megírnád, hogy hogy reagált erre?:)

2013. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen,de már elment sajnos,de mindenképp írok majd.:))
2013. máj. 20. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!