Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti bevállalnátok? AnyósApós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevállalnátok? AnyósApós együttélés.

Figyelt kérdés
Ha egy telken 3 ház van,jobb szélső az övéké,bal szélső a tied és a párodé,a középső üres.Viszont mind a 3 házat ők építettek.Laknátok egy telken,ennyire közel az anyósékhoz? Igazából nekem nincs bajom velük,csak más elvárásaim voltak az élettől.:) De ez most mellékes.Mit gondoltok,bevállalnátok?:)
2013. máj. 20. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
ja.
2013. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én nem szívesen. De ismerek olyat, akiknél jól működik.
2013. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól kijönnék velük, semmi akadálya nem lenne :D
2013. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem szólnának bele a dolgainkba, akkor én simán.
2013. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Független életet akarok.
2013. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Egy jó családi szexnél nincs is jobb.
2013. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én éltem igy közel egy évig de 2 szbás panel lakásban laktunk anyósékkal, nem volt rossz én szerettem őket nagyn normálisak voltak.
2013. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod az élet telibesz@rja az elvárásaidat.
2013. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én elég jól kijövök velük,bár félek ettől a helyzettől.A költözés nem most lenne még,2-3 év múlva,de már ma is szóvá tették,meg azért az a 3 ház nem csak "heccből" van felépítve.Gazdálkodók,állataik vannak.Imádom az apósomat,talán jobban is mint az anyóst,a család is folyamatosan szóvá teszi hogy az apóska mennyire tud engem szeretni.Hát,nem tudom,másra vágytam,nem falura.De mindegy,lehet 2-3 év múlva más elképzeléseim lesznek..:) remélem.:)
2013. máj. 20. 18:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Az elvárásokat épp arra értettem,hogy nem szerettem volna falun élni.Inkább kisvárosban,városban.Amit meg lehetne valósítani ha megakarom.
2013. máj. 20. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!