Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság a legjobb baráttal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság a legjobb baráttal? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 18 éves, és a legjobb barátom egy 23 éves srác. Már kicsi korunk óta ismerjük egymást, de soha nem volt köztünk semmi barátságon kívül. Nem is vagyok szerelmes belé, most épp nincs barátom, de nemrég ért véget egy 1 éves kapcsolatom. Amikor elképzelem a jövőm, mindig úgy látom magam, hogy a legjobb barátom a férjem, és tényleg nem is tudnék elképzelni senki mást magam mellé. Erre biztos kicsi az esély, hogy mi összeházasodunk, csak érdekel, hogy ismertek-e olyat akivel már megtörtént ez. :)
2010. ápr. 3. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
túl sok amerikai filmet láttál
2010. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Olyan embert kell találnod, akit nem csak szeretsz, hanem egyben a lelki társad is. A legjobb baráttal összeházasodni hülyeség. Együtt élni valakivel, akit nem szeretsz... Tönkremenne a barátságotok.
2010. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én csak hasonlót ismerek. Adott két barát. Évek óta ismerik egymást. A férfi túl van több kapcsolaton, ahogy a nő is. A barátság mellett ott van a szexuális vonzalom, ami végülis arra készteti őket, hogy összejöjjenek. Évekig vannak együtt, két gyermeket vállalnak, összeházasodnak. Pozitívum: a házasság működik, megértik egymást, ismerik egymást, nem csak házastársai egymásnak, hasonlítanak egymásra, jó barátok és a szex is viszonylag gyakori. Negatívum: Nincs tűz, szenvedély, nincs szerelem, ezért az egyik fél kikacsintgat a házasságból. Természetesen nem hagyja el a feleségét, hiszen a legjobb barátja, semmi esetre sem bántaná meg, de hiányzik neki a szerelem. Két hónapig szeretőt tart. Mindezt úgy, hogy a családja ne szenvedjen semmi hiányt. A második kapcsolat véget ér. A férfi a feleségével marad. Ez a helyes, a barátság fontos, hogy mindig egymás mellett voltak jóban, rosszban, a házasság és a szerelem másodlagos szempont. Ez igaz történet, és legyen az én titkom, hogy melyik fél vagyok én.
2010. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A vonzalom meg lenne köztünk... Sokszor fordult elő már hogy flörtölgettünk, meg voltak érdekes beszélgetéseink, de tenni nem tettünk még semmit, se csók, se semmi, mert összejönni nem akartunk, a barátságunkat meg féltettük, nehogy erre rámenjen. Az utolsó válaszoló érdekes oldalát mutatta meg ennek a dolognak... Elgondolkodtató. Köszönöm. :)
2010. ápr. 3. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:
3 èven àt egy târsasàgba jàrtunk egy fiùval. Aztàn elkezdtünk talàlkozgatni kettesben is, de csak haverkènt, kb egy èvig. Aztàn egy januàri napon együtt mentünk egy koncertre, ott összejöttünk-ès mèg abban az èvben, júniusban volt az esküvőnk. Idèn lesz a harmadik hàzassàgi èvfordulónk. Utólag elmondta, hogy mindig is tetszettem neki. Szóval minden lehetsèges.
2010. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:))) Sok boldogságot!
2010. ápr. 6. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet-e férfi és nő között barátság, és ha igen, miért nem?
2010. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet. Egyik osztálytársammal 3 éve nagyon jó barátok vagyunk, de egyikünk se tetszik a másiknak külsőleg, és nem is tudnánk elképzelni, hogy mi valaha is együtt járjunk, soha semmi flört, és szikra nem volt köztünk, csak őszinte barátság, mindent megbeszélünk egymással, csaj-pasi ügyeket. Szóval én hiszek a fiú-lány barátságban, és mindenkinek kívánom, hogy egyszer megtapasztalja, mert fantasztikus. :)
2010. ápr. 6. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Evidens,hogy a párod egyben a legjobb barátod is.
2010. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De legtöbb esetben a szerelem hamarabb alakul ki két ember közt. Majd a kapcsolat során ismerik meg egymást annyira, hogy kialakul a legjobb barátság is. Ez fordítva lehetséges?
2010. ápr. 6. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!