Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, akik megváltoztatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, akik megváltoztatok egy lányért, ti jól érzitek magatokat így? Őszinte lehet ez? Ha mondjuk azelőtt minden héten más csajjal voltatok, most pedig teljes fordulatot véve, csak eggyel akarjátok leélni az életeteket?

Figyelt kérdés
Vagy közben a fejetekben már az jár, hogy hogyan kéne fölszedni valakit, hogy életetek szerelme ne tudja meg?

2013. máj. 21. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
minden fiúnak az jár az eszében, hogy hogyan kéne fölszedni valakit, hogy életetek szerelme ne tudja meg, nem tudtad?
2013. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden eddigi barátnöm változtatott picit a személyiségemen. Mindezek mellet van egy nagyon jo lány barátom akivel soha nem keveredtünk semmilyen intim viszonyba. (a legintimebb az volt mikor elvitt melltartot venni magának és kellett egy "férfi szem") és ő volt az aki a mostani énem alapköveit lerakta. Mindent amit tanultam azt tőle tanultam és az aki most vagyok az neki köszönhető. :)
2013. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes senkiért se megváltozni. Aki igazán szeret úgy fogad el, ahogy vagy
2013. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak mert, ha ilyennel találkozok, nem tudom elhinni, hogy a pasi részéröl teljes mértékben őszinte lenne az egész. olyan, mintha egy színdarabot adna elő, és általában idö után ez be is bizonyosodik.
2013. máj. 21. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:

ez butaság...

Én pl öszinte áru vagyok a pasi piacon: Velem azt kapsz amit látsz. :)

2013. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 het alatt azert nagy drasztikus valtozas...

Amugy meg lehet valtozni, de remelhetöleg a jo iranyba

2013. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!