Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves lány vagyok, és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JadeJade kérdése:

15 éves lány vagyok, és úgy érzem leszbikus vagyok. Most átkerültem egy másik osztályba, és ott van egy csaj (jó barátnő vagyunk) Mit tegyek? (lent a többi) | | V

Figyelt kérdés

De nem tudom hogy ő mit is akar tőlem. Mindkettőnknek volt már pasija, de nem sokáig tartott. És nem egyszer volt már példa testi megnyilvánulásnak (megfogta a mellemet és a fenekemet többször is. ) Olyan is volt hogy több percig csak álltunk és néztük egymást. Meg szokott "viccelődni" hogy én vagyok a felesége (de látszik rajta hogy nem viccel) Nem tudom hogy pontosan mit érez irántam, de az biztos hogy vonzódunk egymáshoz. Úgy érzem, hogy szeretem. Hogy mondjam el neki? Mi van ha ő máshogy gondolja? Én már nem bírom tovább! Kérem segítsen valaki!

Na meg ezzel az is a gond, hogy nem mondhatom el senkinek, mert a barátaim elítélik azokat akik "mások", és a szüleim azt mondták, hogy undorodnak a leszbikusoktól. Szinte minden est sírni szoktam emiatt. Annyira rossz, hogy nem mondhatom el senkinek!



2013. máj. 8. 11:49
 1/9 A kérdező kommentje:
||V = lefele nyíl lett volna!
2013. máj. 8. 11:52
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
hát mond el neki az érzéseidet jobbat nem tudok.
2013. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és tárd ki neki az érzésed. Ha mindenkikép közölni akarod vele.
2013. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az azért nem árt ha teremtesz neki egy megfelelő alkalmat is.
2013. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kati Tibor ***** válasza:
Figyelj ha meg fogja amelleidet akkor elsősorban nem te vagy a lezbikus ha nem ő :D
2013. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a legszerencsésebb, ha egybõl vallomást teszel. Alakítsd úgy a beszélgetést, hogy szóba kerüljön a másság - mondjuk egy film kapcsán - hogy megtudd mennyire elfogadó. Van olyan ember, aki spontán így viselkedik, de, ha beszélni kell róla, megijed és elmenekül. Aztán kérdezz rá, hogy miért fogdos, mondd meg neki, hogy ez benned furcsa érzéseket kelt. Ha kíváncsi rá, rákérdez, jogy milyet és miért. Szóval, ha lépésenként haladsz és a reakcióitól teszed függôvé, hogy mennyit mondasz el neki, akkor elkerülheted a kellemetlen helyzetet.

Ha akarsz beszélgetni leszbikus és biszexuális lányokkal - errõ, vagy bármi másról - keresd fel a labrisz.hu-n a fórumot.

Minden jót. :)

2013. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Joe Makepeace ***** válasza:

Ha gondolod írj nekem privit, mert lehet hogy tudnék segíteni Neked, (szeretnék), de azt nem biztos hogy jó,

ha itt az oldalon "levelezünk", ráadásul elég bonyolult a helyzet, most csak annyit, hogy a szüleid meg lehetséges, hogy máshogy állnának a dologhoz, ha kiderülne Rólad hogy Te is leszbi Vagy! Ez kb. olyan hogy más tudni azt hogy sok-sok AIDS-es, rákos beteg van a világban, meg más szembesülni azzal amikor engem, vagy a szeretteim közül valakit érint valamelyik betegség! Hidd el megértő(bbe)k lesznek, ha a saját lányukról van szó, akit szeretnek...

2013. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hellyedben óvatos lennék azzal, hogy a szûleidnek mit mondassz el. Ismerek olyan lányt, akit ezért kidobtak otthonról, és kirugatták a munkahelyérõl is. Olyat is ismerek, akit emiatt bedugtak a pszichiátriára zárt osztályra, ahol életre szóló ,emlékeket' szerzett.

Nagy vakmerõség másokat arra biztatni, hogy mondják el nyugodtan!

2013. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, nekem is írhatsz privátban. Bár nem tudom, mit lehet errõl beszélni, ami nem tartozik a nyilvánosságra. Szerintem legyél óvatos az ilyen fogadatlan prókátorokkal. Nem mindenki jó szándékú. Olyan is van, aki jót akar, mégis árt.

Ha valakinek semmi tapasztalata ezügyben nem értem, miért tartja szakértõnek magát.

2013. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!