Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom/érzem, hogy szeret mégse akar komolyan velem lenni, nem bízik bennem? Lehet a volt feleségét szereti bennem?

Figyelt kérdés
20 évesen összejött egy lánnyal majd elvette felségül. 24 évesen végül elváltak mivel a felsége elhagyta. A felesége elég csúnyán hagyta ott. Épp költöztek a közös lakásba mikor egy nap hazament és a felesége bejelentette, hogy holnap elutazik kölföldre és elválik. Nagyon szerette a feleségét sose csalta meg. Utána rengeteg 1 éjszakás kapcsolata volt és elmondása szerint azóta a nőkbe nem volt szerelmes és nem lehet bennük megbízni. velem már 1 éve találkozgat de még mindig úgymond csak barátként mutat be. Hogyan értesem meg vele ,hogy bennem bízhat szeretem? A másik gondom, hogy ittasan mondta milyenn szép vagyok és hasonlítok a volt feleségére. Nem igazán tudtam/tudok erre reagálni. Szerintetek? Hogyan reagálnátok erre?
2009. jún. 18. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

En is voltam ilyen helyzetbe, 4 evig voltunk egyutt, igaz baratnojekent mutatott be mindenkinek. De bennem latta a volt feleseget, vele hasonlitgatott.

4 ev utan elegem lett, es szakitottam. Azota van mas parom es nem az exehez hasonlitgat, hanem meglatja bennem azt aki vagyok :))

32/L

2009. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként most már 43 éves szóval ennyi idősen tudnia kéne dönteni,nem?
2009. jún. 18. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor lazíts a kapcsolaton. Egyenesen el kell vele beszélgetni arról, hogy neked mik az elvárásaid. Én is voltam hasonló helyzetben és bánom, hogy nem voltam hamarabb észnél. Szóval mondd meg neki, hogy te olyan férfivel szeretnél együtt lenni, aki tényleg szeret téged, és boldoggá akar tenni, és felvállal. Te úgy érzed, hogy ő még nem kötelezte el magát veled (ha így érzed) És igazságtalannak tartod, hogy téged büntet egy másik nő miatt. Ideje lenne elfogadni, hogy a nő úgy érzete hogy ők nem passzolnak és kész. ebben semmi nincs. Te viszont szeretnél vele maradni, és komolyra fordítani ezt a kapcsolatot. Már elég ideje ismeritek egymást, hogy tudd mit akarsz. De elfogadod hogy ő bizonytalan, ezért amíg ő nem mondja meg egyenesen, hogy tényleg szeret téged és felvállal, addig te más férfikkal is ismerkedsz, mert te komoly kapcsolatot szeretnél. Eldöntheted, hogy vele a szeretői viszony maradjon (szerintem nem szerencsés) vagy csak baráti. És ha eldöntötte hogy téged akar, akkor hívjon randira, és kezdődjön elölről.


Máshogy nem fogsz előre jutni. Benne van, hogy akkor vége lesz, de ennek így tényleg nincs értelme. Nézd, ha ő nem mer igazán szeretni, akkor az az ő baja, nem vagy pszichológus, sem az ő megmentő angyalkája. Ebbe a szerepbe kár belemenni, hogy majd te megváltoztatod, meg memutatod, hogy milyen az ha egy nő őt igazán szereti... Ha nem hagyja akkor ott kell hagyni.


30/N

2009. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szüksége van valamennyi időre, hogy feldolgozza az őt ért traumát, de ha szerintem ez már valóban túlzás. Mindenesetre hatalmas törés lehetett számára az, hogy a felesége egyik pillanatról a másikra faképnél hagyta őt. Nem, tudom, megéri-e számodra azon fáradozni, hogy feledtesd vele a fájó emléket, de ha tiszta szívből szereted, akkor ez nem okoz gondot, ellenkező esetben ne kényszerítsd bele magad egy olyan szerepbe, ami csak nyűg a számodra. Részemről én egy szinte dettó ilyen helyzetben vallottam kudarcot, mert nem is akartam igazán az egészet. Hosszú (kissé nyers megfogalmazásban keserves) hónapokon keresztül igyekeztem volna megkedvelni a srácot, számtalan kellemetlen percet szerezve ezzel magamnak (is).

Azt tudom ezek után mondani, hogy ha egy megtört ember meg akar szabadulni a nyomasztó emlékektől, akkor meg is tud. De ebbe külső személy képtelen beleavatkozni, mert ők ilyenkor csak az esetek kis hányadában értékelik az igyekezetet. Neki kell erőt vennie magán és más szemmel tekinteni a nőkre. Szóval döntsd el, hogy mennyire tartod esélyesnek a férfi visszazökkentését a valóságba... remélem, tudtam segíteni:)

2009. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!