Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Szerintetek mondhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek mondhatom ezt a barátomnak? (Több lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy szinte minden nap találkozunk a barátommal, aki idősebb nálam majd 10 évvel, én 19 vagyok. Nagyon jól megértjük egymást mindenben, szexre még nem került sor, de türelmesen vár. Viszont! A bökkenő az, hogy nagyon szereti a fenekemet fogdosni, és ez most hülyén hangzik lehet :D de hétvégére meg fog jönni, és sajnos nem nagyon tudok tampont használni, így érezné a betétet gondolom nadrágon keresztül. Mondhatom neki ha már úgyis olyan megértő, hogy fáj a hasam(ami persze igaz is) és hogy óvatosan bánjon velem, ne nyúlkáljon? Nagyon kellemetlenül érzem magam emiatt, nagy rá az esély,hogy megérti, de akkor is tartok a dologtól :/ Egyébként Ő az első barátom, ezért nem is tudom mit kezdjek a helyzettel. Kérlek segítsetek!

2013. máj. 21. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan mondd neki. Nincs ebben semmi ciki. Ahogy abban sem hogy betétet használsz. Felnött ember tudja hogy a nők menstruálnak, ez késöbb is elő fog fordulni és nem kell szégyelni, nincs is mit. Az lenne a baj ha nem menstruálnál.
2013. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan megmondhatod neki. Majd' harmincévesen tudja, hogy szoktál menstruálni.
2013. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Persze hondd. Mondd neki hogy mosr faj hasad noi dolog es csak mosolyogni fog. En baratom is ezt csinalta cukik ilyenkor
2013. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy fáj a hasad még nem fogja megakadályozni hogy a fenekedet fogdossa. Mond meg neki normálisan hogy mi a helyzet.
2013. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha megmondod neki az igazat, akkor csak nem olyan hülye hogy akkor is fogdos. :D ha célzol rá érteni fgoja mi van, és sztem nem fog tapizni, ha mégis de neked kellemetlen állítsd le! mondd meg neki hogy kb 3-4 napig most szünetelje a seggtapit :D 16/L
2013. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mondd meg neki h görcsölsz és hogy kényelmetlen ha nyúlkál. Ebben nincs semmi sértő, meg fogja érteni, ebben biztos vagyok. :)
2013. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat! Remélem tényleg így lesz :)
2013. máj. 21. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a kerülő út...


Mi lenne ha rászoknátok az egyenes közlésekre?Talán mások könnyebben megértenének titeket.


mond meg neki hogy hogy érzel és mit szeretnél és ennyi.

2013. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!