Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hidjek a srácnak vagy csak át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hidjek a srácnak vagy csak át akar verni vagy én itélem meg rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

Van egy ismerösöm,ott kezdödött az egész,hogy egyszer rámirt és egyre többször keresett fel..Nos mivel volt barátom de nem volt vele jó a kapcsolat csak úgy voltam mellette..Majd dobtam..A fiúra ráirtam megint elbeszélgettünk

majd találkoztunk egy csók történt.. Utána irt majd elhivott egy haverjának a bulijára de elv nem tudta,hogy biztos áll e a buli késön hivott fel én meg nem tudtam menni.... Majd utána kerestem ugy volt találkozunk de inkább hagytam a francba...Közben megtudtam a haverjátol aki egyben az osztálytársa,hogy az exénél szokott aludni..A hétvégén névnapom volt ,felköszöntött ès érdeklödött felőlem,hogy mi van velem meg ilyenek meg,hogy van e kiszemeltem... Valahogy szóba jött,hogy nem kerestem...Elmondtam neki,hogy miért nem...Majd azt irta,hogy tényleg szokott az exénél aludni de nem járnak,és ugy gondolta,hogyha nem irtam akkor.nem jelentett számomra semmi lényegest,és ő azt várta én keressen én meg ugye azt,hogy ő keressen... Meg ,hogy megfogtam valamivel mert szép vagyok meg ő hivott stb...és sajnálja,hogy ide fajult a beszélgetés de legalább màr tudja mi a bajom.. Ti mit gondoltok? Tényleg csak át akar verni vagy én látom ezt rosszul?


2013. máj. 22. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hidjél czsak nseki
2013. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább a nyelvtankönyvben higgyél.
2013. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ezt a kérdést nagyon nem gondoltad át :)
2013. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nyelvtan könyv kézbevétele, valamint tanulj meg fogalmazni

aztán majd kapsz választ :D

2013. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
látod, ennyit ér ha nem tudsz írni...el sem olvastam a kérdést, már írtam volna, hogy: Hidjél...de már megtették helyettem. Ennyire veszik komolyan azokat, akik nem tudnak írni :)
2013. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivan?????
2013. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez klasszikus kamuduma a sráctól.


A nyelvtankönyv tényleg nem ártana. Vedd ki az asztal lába alól és olvasgasd.

2013. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De bírom ezt a sok okostojást.
2013. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Hidjek" után tovább se olvastam...
2013. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!