Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés

7 hónapig jártunk a barátommal, 1 hónapja szakítottunk, de ugyanúgy találkozgattunk, mint előtte.

Szinte naponta összefutunk, itt lakik nem messze :D

Én barátként tekintettem rá azóta, de ő még mindig szeret és nagyon féltékeny típus, ki akar közösíteni magának teljesen.

A minap összefutottunk, pár ismerősömmel, akikkel ő nem jött ki jól ezelőtt és most se, nekik viszont nem tetszett, hogy a szakításunk után is együtt lógunk, majd meggyanúsítottak, hogy átverek mindenkit, közbe meg járunk, az exem meg eleve úgy tudta, hogy senkinek se szóltam a szakításról, mert titokba akarta tartani.


Mindegy kiakadt amiért, beszélek más emberekkel is, meg se szólalt még velük voltunk, csak nagyon ideges volt és vörös volt a feje is, majdnem megölt a szemeivel...


Összekaptunk hazafelé, meg mondtam neki hogy ne találkozzunk többet, mert nem megy nekünk ez a "lehetünk barátok" dolog, mivel ha mással szóba állok, azt mondja felejtsem el, és csak egymás idegeit tépjük...

Elküldtem, de visszakönyörögné magát... Igazság szerint sajnálom meg minden, de így kapcsolatba nem tudnám elképzelni vele többet. Ezeket leszámítva, nagyon aranyos gyerek, meg imádom amúgy, így haverként jól ki is jöttünk, de mikor összejöttünk, kiölte belőlem az érzéseket a túlzott féltékenységével, aztán megint csak barátok voltunk, de már nem olyanok mint régen, mert még mindig szeret és amellett, hogy próbálkozik, megpróbálja berendszabályozni az életem....


Az barátaim/ismerőseim véleménye, cseppent sem érdekelt eddig, de már ők is elkezdtek lenézni emiatt, beszólogatni, amiért ő így viselkedik, hogy nem tehetek semmit, mert lesi minden léptemet, és hogy velük nem foglalkozhatok emiatt. (pl nem adhatok nekik puszit köszönéskor, nehogy féltékeny legyen az exem, akivel még együtt lógok a mindennap és sokan úgy hiszik, hogy még mindig járunk...)


Végülis, most nem találkozunk többet, de ő még mindig szerelmes, és nem akarom hogy valami hülyeséget csináljon.

Mert hét hónap alatt, majdnem hogy együtt éltünk, és közel került hozzám annyira, hogy féltsem mert ismerem már milyen, és azokat is akikkel lóg...


Nem vagyok szerelmes, de még is furcsa, hogy nem láthatom és érdekel mi van vele, de nem tudnék vele összejönni újra. Viszont ha újra elkezdünk találkozgatni, barátként, megint megpróbál majd kiközösíteni magának...


Úgyhogy nem tudom mit tegyek... Vagy ő vagy mindenki más (barátok, ismerősök, oszt. társak, többi ember a földön)


Tanácsok????


17/L


2013. máj. 23. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:

"pl nem adhatok nekik puszit köszönéskor"


Ez jó nagy hülyeség, miért ne adhatnál?? Nem vagy együtt vele, mégis eléri, hogy úgy viselkedj, ahogy épp a kedve tartja. Szakítottatok, lépjetek tovább, a végén még a barátaidat is elveszíted.


Barátok pedig nem lehettek addig, amíg ő szerelmes beléd, csak a feszkó lesz belőle.

2013. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajajaj én csak azt tudom mondani, kommunikáljatok értelmesen, hátha megértitek egymást. Amúgy nem ártana letisztáznod, hogy öcsi, semmi jogod féltékenykedni. Sőt, még azt is megkockáztatom hogy ne találkozzatok sokat. Legyél már kicsit racionálisabb!
2013. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már mondtam neki, hogy semmi köze hozzá, nem tartozok elszámolni valóval.. :D de semmi eredménye nincs, falra hányt borsó amit mondok :)
2013. máj. 23. 00:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor ignoráld
2013. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SevN ***** válasza:

Szia!


Gyerek vagy még..:) 7 hónap nem idő. Csak egy szempillantás. Pill. Ennyi. Lesznek még sokkal hosszabb, sokkal mélyebb kapcsolataid, ne félj:)

Nem vagy Te senki tulajdona, ugye? Akkor hát ne is legyél Neki se! Tedd azt, amihez kedved van, itt és most, ebben a szent pillanatban. Szabad vagy, mint a madár. Most a mostban vagyunk, ugyebár:):) Szó mi szó, mások véleményére tenni kell messziről hisz fogalmuk sincs arról, mi történik Veled, Benned. A srác meg majd csak túléli valahogy, sztem túl önző ahhoz, hogy ártson magának, ha emiatt aggódnál ;)


Üdv,

SevN

2013. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen, igazad van és tovább léptem mostmár, nem találkozunk többet, köszönök minden választ! :D
2013. máj. 23. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!