Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srácról szinte sugárzik, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácról szinte sugárzik, h nem akar semmit szex után. Hogy jöjjek ebből jól ki?

Figyelt kérdés

szóval illedelemből néha rám ír valamit, hogy ne érezzem magam kihasználva, vagy akármi. (nem volt korai a szex amúgy)

próbálnék emelt fővel távozni, de hogyan?

ha egyszerűen nem reagálok semmit, annyiból csak azt látja, hogy hál isten leléptem.


2013. jan. 3. 21:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám, én beszélgetek is veled szex után, ha kell, reggelig :D
2013. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Te döntesz, hogy lelépsz vagy szenvedsz még egy kicsit, hátha jobb lesz - de nem lesz. Ez meg csak kidobott idő. Az, meg hogy ő mit lát, senkit nem érdekel. Te legalább szabad leszel.
2013. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
A közeledik hozzád egyszerűen elküldöd. Ennyi.
2013. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

pl. rám ír: milyen a napod?


(ami amúgy nem érdekli, csak ugye előtte írtam valamit és illedelemből írt rá vmit)

távkapcsolat amúgy, jelzem


szóval hogy vessek véget ezeknek a tiszteletköröknek, hogy valahol megmaradjon a méltóságom?

2013. jan. 3. 21:31
 5/47 A kérdező kommentje:
tényleg nem ártana egy ötlet, mert csak az az aegy ötletem van, hogy egyszerűen nem írok vissza semmit. de ugye ennek még jelentéstartalma sem igen lenne számára.
2013. jan. 3. 21:42
 6/47 anonim ***** válasza:
"Szia, kedves tőled, hogy érdeklődsz, de mindketten tudjuk, hogy ebből nem lesz már semmi, szóval igazán nem kellene ezzel fáradnod."
2013. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

és ha ennyit reagál erre: "ha te így gondolod, rendben." (mert hát ő ilyen)


az olyan öngól lenne, nem?

2013. jan. 3. 21:55
 8/47 anonim ***** válasza:

Azt hittem lekoptatni akartad, mielőtt ő koptat le téged.

Mivel már megdugott, és azóta nem igazán foglalkozik veled, kb. az egyetlen amiben te tudsz a kezdeményező fél lenni az a végleges lezárás.

2013. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

"Szia, kedves tőled, hogy érdeklődsz, de mindketten tudjuk, hogy ebből nem lesz már semmi, szóval igazán nem kellene ezzel fáradnod."


és ha visszakérdez: "Miből?"


az kicsit alázó lenne, nem?

2013. jan. 3. 22:12
 10/47 anonim ***** válasza:

Én azt honnan tudjam, hogy ti most hogy álltok egymással???

Meg azt is jó lenne, ha elmondanád, hogy mit szeretnél ettől a sráctól.

2013. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!