Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tudtam meg, hogy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg, hogy megcsalt a barátom, ti mit tennétek? Szakítás? Bosszúszex?

Figyelt kérdés

Szeretem...Nagyon is....

De vhogy ezt le kell zárni v meg kell oldani...

Arra gondoltam,h áthívom magamhoz,megkérdezem tőle,egyenesen a szemébe nézve,hogy megcsalt-e,aztán (tuti nem lesz a válasza,mert viccesen már volt erről szó...)elcsábítanám abban a pillanatban és szex közben elkezdenék hozzá beszélni(soha nem beszélek,csak ő),és egy idő után mondanám neki,h tudok róla...

Vagy ez túl gyerekes?Ti mit tennétek???


2013. máj. 23. 03:13
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
miért pont szex közben akarnád a szemébe mondani,ez lenne a bosszú szex?
2013. máj. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúszex... uram atyám... egyesek tényleg nagyon segghülyék.
2013. máj. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem...a bosszúszex az egy másik személlyel lenne,mint feszültséglevezetés....
2013. máj. 23. 03:18
 4/45 anonim ***** válasza:
49%
Na a ti kapcsolatotok is érdekes. Mindketten fűvel, fával.
2013. máj. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
nem vagyunk egyformák,ha én szeretek valakit,nagyon is akkor nem dugok mással.ha tuti h megcsalt akkor hagyd ott.
2013. máj. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Nem fűvel-fával...

Én nem akarom megcsalni...Csak megkérdeztem a ti véleményeteket,hogy ha megtudnátok,h megcsaltak,akkor ti a bosszúszex mellett vagy a szakítás meleltt vagy inkább egy 3.opció mellett lennétek...

2013. máj. 23. 03:22
 7/45 anonim ***** válasza:
60%
És a "bosszúszex" nem megcsalás, vagy most mi van? Amúgy miért nem lehet simán a.) szakítani, vagy b.) megbeszélni a dolgokat, minek akarod ennyire túlbonyolítani... Nem vagy gyerekes, á dehogy.
2013. máj. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Próbálok hideg fejjel gondolkodni,de nem megy...remegek az idegtől és a sírás határán vagyok....

Hnap délelőtt átjön,mert mondtam,h beszélni akarok vele,de akkor még nem tudtam,h megcsalt...

A kérdés ugyanaz:ti mit tennétek?

2013. máj. 23. 03:23
 9/45 anonim ***** válasza:

aham.kicsit már késő van.

Én otthagynám akárhogy is szeretem.

2013. máj. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Én nem akarom mewgcsalni,mint említettem titeket kérdeztelek..és egy szóval nem mondtam,h nem gyerekes...de tudtommal még nem csaltak meg...és megalázó,bántó,fájó....és alig hiszem el...én szeretem és elm.ő is engem..de ha vkit szerteünk,akk nemcsaljuk meg...
2013. máj. 23. 03:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!