Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miatt nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miatt nincsenek pasijaim?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron össze jöttem egy sráccal, jól nézett ki, helyes volt, kedves, stb... Ahogy a barátnőm megnézte a képét fb-n, rögtön írta, de jó pasi, drukkolok nektek. Aztán mondott róla olyanokat, hogy egy olyan jó pasinak csak arra kellek, stb... és szinte már inkább rá hallgattam. mikor szakítottam vele, a barátnőm ujjongott. Most megismerkedtem egy sráccal, meséltem róla neki, azt írta, hogy minden ok a sráccal, reméli hogy minden jó lesz köztünk, stb... ám de mikor meglátta hogy ő is jó pasi, elkezdte, hogy ez a pasi tuti nőcsábász, átver, kamuzik nekem... miközben nem is ismeri. Azon kapom magam, hogy már megint az megy mint annak idején. A barátnőmről tudni kell, hogy elég korán ment férjhez, és sok gyereke van. De ha jót akar nekem, miért szidja a pasijaimat?
2013. máj. 23. 12:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy arra már nem tudott mit írni. persze, könnyebb benyögnie hülyeséget, hogy én kételkedni kezdjek a pasimban, de ha azt írom, hogy nem kamuzik, nem ismered, témát vált.
2013. máj. 23. 12:21
 12/17 anonim ***** válasza:

nekem is ilyesmi barátnőim voltak, sajnos későn vettem észre, hogy nem barátok.

Látszik, hogy irigy. Szerintem féltékeny, hogy neked ilyen jó pasijaid vannak..

2013. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Barátnő? Inkább idézőjelesen kéne írnod. Én biztos nem keresném a társaságát, nehogy már ő alkosson véleményt olyanról, akit TE ismersz.
2013. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem excsajomnak voltak ilyen "barátnői" akik bebeszélték neki a dolgokat, és szakított is velem.
2013. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nehéz így kívülről de én azt érzem hogy lehet hogy ő nem teljesen boldog a férjével és elképzelhető hogy úgy van vele hogy mmm te milyen jó pasikat találsz vagy is találjátok meg egymást és ha ő már nem teheti akkor te sem tedd. Lehet nem tudatosan csinálja ezt és nem mondom hogy ne mutass neki képeket de ne hallgass mindenben rá pasik terén. Mi az hogyi ilyen jó pasinak csak arra kellesz? Érdekes hogy sok úgymond bombázó lány pont a fordítottjára panaszkodik hogy nem veszik őket komolyan a férfiak szóval fura ez a világ:) Én meg az esélytelenek nyugalmával csajozom:D
2013. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ez nem barátnő, hanem rosszakaró.
2013. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amikor elolvastam a kérdést, meg a hozzászólásokat, azt hittem a kérdező valami 14 éves.


Befolyásolás alatt állsz szivi. Ez van.

Törj ki belőle, már felismerted.

2013. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!