Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majd 30 felett kénytelen lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd 30 felett kénytelen lesz sok nő olyan férfival összejönni, aki nem fog neki tetszeni vagy különben szerető lesz vagy élete végégig egyedül fog maradni?

Figyelt kérdés
Szerintem rengeteg olyan férfi van, aki egy nőnek se kell (bunkó, csúnya, alacsony, szemét, határozatlan, tutyi mutyi stb) Na most így statisztikailag is szerintem egy férfira aki megfelel a nőknek olyan 2-3 nő jut. Így biztos hogy vagy szeretői státuszba kényszerül majd sok nő vagy örökké várhatják azt a pasit, aki már rég elkelt.
2013. máj. 23. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztosan lesznek ilyen nők is.
2013. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek inkább bevállalják a szeretői pozíciót vagy az őrült macskás öregasszonnyá válást, mint egy ronda csávót.
2013. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól látod a helyzetet. A nőknek 30-ig, max 35-ig tart az aranyélet. Ha addig talált magának normális párt, akkor szupi. Ha nem, akkor már cseszheti. Egy fiatalos férfi, jó állással viszont akár ötven évesen is olyan nőt akaszt le, akit akar.
2013. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az viszont szégyen, hogy az alacsony, ami egy az adott személytől abszolút nem függő genetikailag meghatározott tulajdonság, nálad egy kategóriába esik a bunkóval, és a szeméttel. Biztos igen értékes nő lehetsz...
2013. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es nem egy kategória, csak felsoroltam olyan tulajdonságokat, amiket a nők nem szeretnek
2013. máj. 23. 15:18
 6/12 anonim ***** válasza:

igen, zseniálisak vagytok. 30 felett soha nem volt 1 elvált ember. egy várakozó ember semmi! egy szemét, erőszakos férjet/élettársat kirúgó Nő/Férfi sem. Élet csak 30 alatt van, utána dögvész, és szenvedés az élet... 30 felett leszáradt a micsodánk, és benőtt a pina....

38ff

2013. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes a feltételezés hogy amelyik férfi harminc feletti és alacsony (mondjuk ez relatív) és kopaszodik ő bunkó is minden esetre. Az életkori külső jegyek nem befolyásolják hogy valaki normális-e vagy sem szerintem...
2013. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"igen, zseniálisak vagytok. 30 felett soha nem volt 1 elvált ember. egy várakozó ember semmi! egy szemét, erőszakos férjet/élettársat kirúgó Nő/Férfi sem. Élet csak 30 alatt van, utána dögvész, és szenvedés az élet... 30 felett leszáradt a micsodánk, és benőtt a pina...."


Hát a hölgyek elég rendesen kiszáradnak addigra... Nálam alap szabály, hogy harminc feletti nő csak dugásra jó, arra is csak ritkán. Ez alól egyetlen kivétel lesz a feleségem, aki mellettem öregszik meg.

2013. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vannak igazságok :)

Ha egy pasi jól tartja magát akkor 35 évesen is simán megkaphat egy fiatal 25 éves lányt.

Míg a nők a többségében csak jóval idősebb pasikat.

2013. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

kiszárad a segged, az szárad ki....:)))

38FF

2013. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!