Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben (fontos)?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok a fiú is. a múlt héten volt 2 napos osztály kirándulásunk (évfolyam társak vagyunk) és este átjöttek a fiú aludni de csak 2-en K. befeküdt mellém az ágyba és megfogta a kezem, de több nem történt. reggel le smárolt volna csak nem úgy jött ki (nem voltam túl szalon képes). azóta szemez velem de mindenkinek azt mondja hogy nem tetszem neki. most mit csináljak??

2013. máj. 23. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak meg akart fektetni kiránduláson, sőt még most is.:D Amúgy szerintem pedig bejössz neki, csak nem mondja el másoknak. Ez ilyen tipikus viselkedés.
2013. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

átjöttek a fiú?

miféle lény vagy te?


Amúgy... ha le akart smárolni, és befeküdt melléd az ágyba, de szerinted nem jössz be neki, akkor gondolkozz, hogy mit akarhatott, főleg OSZTÁLYKIRÁNDULÁSON...


14/f

2013. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

*fiúk

így megfelel?

és amúgy 'szexuálisan' nem közeledett.

2013. máj. 23. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:

14 éves válaszoló vagyok...

ha én valakit meg akarnék

"fektetni" szerintem nem azt csinálnám, hogy bemegyek hozzád, és elkezdem lerángatni a ruhád, mint egy idióta, aztán megerőszakollak, hanem először smárolás közben tapogatlak picit, AZTÁN a dolog.


Szerintem hanyagold, ezt nap közben is megtehette volna...

Szia. :)

2013. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!