Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéne megváltoztatni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne megváltoztatni ezt a helyzetet? Gyűlölöm, h ilyen lettem. 19/L

Figyelt kérdés

Általában nekem olyan pasijaim voltak, akik kemények voltak, imádtak rajtam uralkodni, de én őket mindig féken tudtam tartani. És persze nagyon izgalmas volt mellettük az életem.. Mellettük mindig történt valami. Szerettem őket, mert tudtam h a lelkük mélyén ők is imádnak engem, csak a legtöbbször nem mutatják ki. Aztán egy éve rátaláltam egy olyan srácra, aki mindennél jobban szeretett, konkrétan bálványozott engem (tudtommal a mai napig szeret), de ő tipikusan az a srác volt aki minden érzelmét kimutatta, és ő mindenáron azon volt h a tudtomra adja h szeret engem. De ő nekem annyira jó volt, hogy féltem, hogy csak bántani fogom, mivel én már hozzászoktam az érzéketlen emberekhez, és valamilyen szinten engem is azzá tettek. De én nem akarok ilyen lenni. Vissza akarom kapni azt az énemet, aki régen voltam. És persze szakítottam vele. Aztán most egy hete szakítottam a barátommal, mert egyszerűen az érzékeny srác után már nem volt elég az h van egy érzéketlen srác aki szeret velem szexelni és ha én mondom neki h szeretem annyit mond rá h aha, értem.. És nem tudom kiverni a fejemből azt a gondolatot, hogy igenis még vissza tudnám szerezni azt az érzékeny srácot.

Szerintetek mit csináljak? Fogadjam el, h ilyen lettem és maradjak nyugton, vagy próbáljam meg újrakezdeni azzal a sráccal?


2013. ápr. 27. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább rájöttél hogy egy lúzer vagy. Próbáld meg visszacsinálni.
2013. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem próbáld meg újra a sráccal, mert megérdemel téged.
2013. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
amit akarsz, am szilvásbuktát.
2013. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kezdj vele újra :P Reloaded. Ne olyan szekér után fuss, ami nem vesz fel; tehát ne a jégtömböket keresd. Olyan partnert akarj, akit szeretsz, és viszont szeret! az, hogy kimutatja-e vagy sem, elvi kérdés. Te is azt érzed a lelked mélyén, hogy szerethető vagy, és igényled a törődést. Vágj bele! ^^
2013. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
van remény ha szeret megbocsájt.
2013. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A legnehezebb dolog változni, ezt ne felejtsd el, de meg kell próbálni, ha nagyon szeretnéd. Az meg nem elég, ha Ő imád téged, és ha te soha nem fogod tudni Őt annyira? Persze próbáld meg, de az Ő lelkére nagyon vigyázz! Ritka eset, hogy az ilyesmi sikerül, de lehet, hogy te a kivétel vagy, sosem lehet tudni;) Az ismerőseim ebbe csúnyán belebuktak, azonban, h pozitívat is mondjak, én pedig a kivétel lettem.
2013. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt h belebuktak?

Biztos vagyok benne, h tudnám őt szeretni. Csak olyan nehéz már csak azt feldolgozni, h valaki ennyire tudott szeretni. Nem szoktam ehhez hozzá. És annyira féltem őt. Mert én tényleg nem akarom az ő kárán megtudni h megtudok-e változni. :|

2013. ápr. 27. 13:53
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem mind a 2 srác jobban jár ha megóvod őket magadtól. Tisztára olyan az írásod, mintha azon gondolkodnál hogy a piros kabátot vegyem meg vagy a kéket. Remélem az érzékenyebb srác megelégeli a semmittevésed és a válogatásod, és jó pofára ejt.
2013. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azthiszem erről beszéltem.. érzéketlen lettem, és ez néha még csak le sem esik nekem..
2013. ápr. 27. 14:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet, hogy akikkel addig voltál, olyan srácok voltak, akik egy nőt sem érdemelnének meg. Ha a másik még szeret, akkor csak rajtad múlik a dolog, te döntsd el mit akarsz. 23/F
2013. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!