Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a legtöbb pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a legtöbb pasi a lányokat csak szexuális tárgyként látja, akivel kiélheti nemiségét?

Figyelt kérdés
Csajozás, csajozási duma, jó csaj, felszedem ezt a csajt, csajom stb stb, ilyen és ehhez hasonló dumákat használnak a pasik, nekem ez tisztára úgy hangzik, mintha tárgyként tekintenének a pasik a csajokra.
2013. máj. 24. 22:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

#12


Ellenpéldák?Honnan tudod hogy nekik valójában milyen a kapcsolatuk egymással?A külvilág felé lehet mutatni hogy jaj de jó minden közben meg egy megromlott kapcsolatban élnek ahol előfordulnak félrelépések is


#13


"A nők a Férfiakat szeretik"


Igen,ezt már hallottam jópárszor amin csak nevetni tudok már csak azért is mert én azokat a hímnemű egyéneket nem nevezném Férfinak akikre ha ránézel összeszarják magukat vagy akiket el kell tartani 30 éves létükre.Mégis ezeknek van barátnőjük,tehát nem feltétlen igaz az hogy a nőknek Férfi kell


"Miért? Mert az önsajnálat taszító egy lány számára."


Ha George Clooney önsajnálkozós lenne akkor se utasítanák vissza a nők úgyhogy szerintem nem ez az igazi ok,ez csak egy hülye kifogás


"A megoldás félúton van: Úgy férfiasnak lenni(önmagadban is egésznek lenni például, de sorolhatnám), hogy közbe rendesen bántok a nőkkel"


Láttam már erre is példát.Mi történt?A srácról tudni kell hogy helyes és normális,dolgozott is.A csaj mégis lecserélte egy semmirekellőre akinek büdös a munka,már a harmadik sulit hagyja ott mert arra is lusta hogy bemenjen,a nap nagyrészét az ágyban tölti,nincsen szakmája és semmilyen elképzelése a jövőről,csak élősködik.Ezt nevezed te Férfinak?Tehát hiába Férfi valaki és normális is,a nők akkor sem fognak vele sokáig maradni mert ösztönösen a g*cikhez vonzódnak,nekik izgató ha valaki ki*aszik velük


"Aki úgy gondolja, hogy ő "rendes" pasi, de szarnak rájuk a lányok, kezdjék fejleszteni magukat"


Ezen jót nevettem :D Fejleszteni? :D Épp az a baj hogy visszafejlődni kell ahhoz hogy valaki sikeres legyen a csajoknál.Le kell süllyedni egy primitív szintre,én ezt pedig már csak erkölcsből se fogom megtenni

2013. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Pendulum92 ***** válasza:

"Épp az a baj hogy visszafejlődni kell ahhoz hogy valaki sikeres legyen a csajoknál"


Te a csajozásról beszélsz, én a párkeresésről. Két különböző dolog. Ha csajozni akarsz, minél többet megdönteni, akkor valóban le kell süllyedni egy szintre. De attól még, hogy jól tudsz csajozni, nem biztos, hogy egy komoly párkapcsolatban is megállnád a helyed. Ide viszont már kell önfejlesztés alap esetben.

Bocsi, de rajtad is érződik a sok sérelem, az önsajnálat. Én is ilyen voltam, de néhány év alatt rájöttem, hogy nem vezet semmire ez a fajta gondolkodás. Néhány numera így is összejöhet, de ha komolyra fordulna a dolog, inkább a "köcsög pasit" választja a nő, jobb híján. Ilyen mentalitással akkor is csak akkor maradna veled ideig óráig, míg másnak mutatod magad.


Persze a probléma okát könnyebb kívülre helyezni, de hidd el nekem, azzal, hogy ülsz és sorolod a sérelmeid, nem lesz semmi változás.


Az egy tény, hogy egyre több a ribanc, aki a férfiak sztereotípiáját meghazuttolva ribanckodik, de attól még vannak értelmes, normális lányok is, akikkel érdemes komolyabban gondolkozni.(Én találtam egyet:) )

2013. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

"Te a csajozásról beszélsz, én a párkeresésről. Két különböző dolog"


Szerintem egyáltalán nem különbözik ez a két dolog egymástól.Hány olyan nő van akik már régóta együtt vannak semmirekellőkkel vagy szemét pasikkal akik csak dugásra használják őket?Rengetegen.Úgyhogy egy párkapcsolathoz se kell olyan nagy "fejlettségi szint" nem véletlenül van az hogy a hülyék találnak párt maguknak a legkönnyebben


"Bocsi, de rajtad is érződik a sok sérelem, az önsajnálat"


Igen iszonyatosan sokat szívtam a nőkkel.AZ önsajnálatot viszont nem értem.Én még sosem írtam ki önsajnáltató kérdést,itt se sajnáltatom magam csak válaszolok a kérdésre és egyéb témákra.Csak a tapasztalataimat írom le,ez nem önsajnáltatás


"Én is ilyen voltam, de néhány év alatt rájöttem, hogy nem vezet semmire ez a fajta gondolkodás"


Tisztában vagyok vele ezzel én is,ezért gondolkozom azon hogy lehet nekem is ilyen taplónak kéne lennem.Végülis jó úton haladok,a nők már kiölték bennem az érzéseket és egyszer betelik a pohár.Nem véletlen hogy ennyi köcsög hapsi van a világon,mert a nőknek ezekre van igényük.Még a normális srácokból is szemetek lesznek mert azt tapasztalják hogy így könnyebben szereznek nőt


"Ilyen mentalitással akkor is csak akkor maradna veled ideig óráig, míg másnak mutatod magad."


Ha csupán emiatt inkább összejön egy türhővel akkor talán nem is bánom


"Persze a probléma okát könnyebb kívülre helyezni, de hidd el nekem, azzal, hogy ülsz és sorolod a sérelmeid, nem lesz semmi változás."


Tudom.Én nem is várok semmilyen változást emiatt,csak leírom a véleményemet


"vannak értelmes, normális lányok is"


Igen vannak.De én még olyan lánnyal sosem találkoztam aki igazán boldog tudna lenni,ehelyett állandóan panaszkodnak,nekik semmi se jó

2013. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Pendulum92 ***** válasza:

"Igen iszonyatosan sokat szívtam a nőkkel.AZ önsajnálatot viszont nem értem.Én még sosem írtam ki önsajnáltató kérdést,itt se sajnáltatom magam csak válaszolok a kérdésre és egyéb témákra.Csak a tapasztalataimat írom le,ez nem önsajnáltatás"


Nem azt írtam, hogy sajnáltatod magad, hanem hogy kiérződik az írásodból. Bár rád a depresszivitás pontosabb kifejezés.


"Tisztában vagyok vele ezzel én is,ezért gondolkozom azon hogy lehet nekem is ilyen taplónak kéne lennem.Végülis jó úton haladok,a nők már kiölték bennem az érzéseket és egyszer betelik a pohár.Nem véletlen hogy ennyi köcsög hapsi van a világon,mert a nőknek ezekre van igényük.Még a normális srácokból is szemetek lesznek mert azt tapasztalják hogy így könnyebben szereznek nőt"



Nem arra céloztam, hogy taplónak kéne lenni. Amikor ilyen voltam, hogy én ugysem kellenék sosem senkinek, sok csalódás után voltam, így álltam hozzá én is. Aztán egyszer ezzel telt be nálam a pohár, és elkezdtem ismerkedni, nyitni a világ felé. Azóta túl vagyok jópár csalódáson, de elmondhatom, hogy megérte. Annyit sikerült fejlődni azóta emberileg, hogy teljesen más ember lettem.

Én úgy látom, hogy ha valaki csajozni akar, egyszerűbb taplóvá válnia, de aki igazán boldog akar lenni, annak a nehezebb utat kell végijárnia. Ha hiszed, ha nem úgy is lehetsz sikeres a nőknél, hogy közben nem vagy tapló. Persze vannak nők, akiknél a taplók a nyerők, ez igaz. De aki normális, annál egy tapló sem marad meg sokáig, ha egyáltalán kezd velük. Ők azok a lányok, akiket a legtöbb pasi leszar, mert nem menő ribik. Igen, sajnos a sok "normális" pasi a rivalkodó ribiket keresi, ezért csalódik annyit.

2013. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

"Bár rád a depresszivitás pontosabb kifejezés."


Igen,ez pontosabb de nem csak a nők miatt vagyok ilyen,ők csak rá tettek erre egy lapáttal


"Nem arra céloztam, hogy taplónak kéne lenni"


A taplóság az csak egy példa a sok közül,a lényeg az hogy ezek rossz tulajdonságok


"Annyit sikerült fejlődni azóta emberileg, hogy teljesen más ember lettem."


Mi baj volt veled emberileg?Ezt nem értem.Attól hogy valaki önbizalomhiányos miért kell ennyire leírni?Hiszen pontosan a nők miatt lettél te is önbizalomhiányos annak idején


"Igen, sajnos a sok "normális" pasi a rivalkodó ribiket keresi, ezért csalódik annyit."


Az a baj hogy nem csak ezek a ribik válogatósak hanem a többi lány is

2013. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Pendulum92 ***** válasza:

Hidd el, vannak normális lányok is, de még a normális lányok, akik nem a köcsögökre buknak se igazán tudnának ilyen depresszív egyénnel együtt lenni sok ideig...

Magyarul ezzel a hozzállással ha találnál is normális lányt, elüldöznéd magadtól. Ebből jöhetett az a tapasztalat, hogy minden nő a köcsögökre bukik. A te szempontodból igen.

2013. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

"Hidd el, vannak normális lányok is, de még a normális lányok, akik nem a köcsögökre buknak se igazán tudnának ilyen depresszív egyénnel együtt lenni sok ideig.."


Mert szerinted ilyen depressziósan és halálunt fejjel akartam szerezni barátnőt?Akkor még nem ilyen voltam

2013. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Pendulum92 ***** válasza:
Nem tudom, de valószínűleg valami taszította őket.
2013. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Igen,az taszította őket hogy nem vagyok jóképű és nem követem a retardált divatot,tehát ha nem hordok extrém frizurát vagy nem zselézem fel a hajamat akkor semmibe vesznek a nők
2013. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Pendulum92 ***** válasza:
Én zseléztem a hajam, még is folyton pofára estem... Én nem ebben látom utólag a hibát, hanem a jellememben, hozzállásomban. Lehet akkor még nem voltál ilyen depresszív, de szinte biztos, hogy akkoriban sem tündökölt rajtad a kiegyensúlyozottság.
2013. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!