Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a legtöbb pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a legtöbb pasi a lányokat csak szexuális tárgyként látja, akivel kiélheti nemiségét?

Figyelt kérdés
Csajozás, csajozási duma, jó csaj, felszedem ezt a csajt, csajom stb stb, ilyen és ehhez hasonló dumákat használnak a pasik, nekem ez tisztára úgy hangzik, mintha tárgyként tekintenének a pasik a csajokra.
2013. máj. 24. 22:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Hozzáállás persze...mégis hogyan álljak hozzá ehhez a dologhoz?Nem véletlenül alakult ki ez így.Ha nekik ez taszító hogy szerintem senkinek se kellek (ami csak egy őszinte vélemény) és inkább összejönnek egy taplóval akkor legyenek büszkék magukra.De arra véletlenül se gondolnak ha adnának esélyt akkor talán én se lennék ilyen és más hozzáállásom lenne.De így persze hogy ilyen a hozzáállásom,egyébként se ezzel van a baj hanem ezzel a szar felszínes világgal.Aki nem követi a divatot az már dögölhet meg,semmibe veszik az ilyen embereket
2013. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Pendulum92 ***** válasza:

"Ha nekik ez taszító hogy szerintem senkinek se kellek (ami csak egy őszinte vélemény) és inkább összejönnek egy taplóval akkor legyenek büszkék magukra"



Te összejönnél egy önbizalomhiányos, állandóan elégedetlenkedő lánnyal, és örömmel vele maradnál? Ha igen, jogos a kiakadásod, ha nem, akkor nem igazán.


Arra akadok kilyukadni, hogy nem hiszem, hogy a világon senkinek sem kellenél. Csak neked se kéne egy olyan hozzállású, mint te.


Lehet, hogy akadna neked is egy kevésbé vonzó, "szürke egér" lány, de őket meg te veszed semmibe.


Ha próbálkozol ilyeneknél is, és elutasítanak, akor az lehet az ok, hogy még a hozzád hasonló, depresszív lányok is valami mást szeretnének, ők sem vonzódnak a hasonló fiúkhoz, hiába ilyenek ők is.



Valahogy így tudnám levezetni röviden, szerintem hogy alakult ki a mostani helyzet:( lehet, hogy nem minden stimmel nálad, de ez a kerettörténet sok esetben igaz)


Voltál régen, jobb hozzállással, stb.

Keresgettél lányokat, és gondolom a szemed nem a szürke egereken, hanem a feltűnőbb, vonzóbb, "divatosabb" lányokon akadt meg. Kikezdtél pár ilyennel, és csak pofont kaptál.(ilyenektől szinte csak azt lehet kapni). Aztán kialakítottad a véleményed, hogy téged mindenki dob, megcsal. Ezentúl már messziről lerívott a depresszív hozzállás, de azért még próbálkoztál.

A hozzállásod miatt már a kevésbé kirívó, normálisabb lányok sem szívesen kezdtek veled kapcsolatot(bár lehet megmaradtál a "divatlányoknál", de ez mindegy), és mivel nem volt más, maradtak a bunkó pasik, mert még az is jobb alapon. Ebből arra következtettél, hogy a nők a bunkókhoz vonzódnak.

Ördögi kör alakult ki. Csak a "kezdő lökés" kellett, és már is egy magát erősítő körfolyamatba kerültél. Minél rosszabb lett a hozzállásod, annál jobban taszítottad a lányokat, ettől persze még rosszabb lett a hozzállásod, és így tovább.

2013. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

"Te összejönnél egy önbizalomhiányos, állandóan elégedetlenkedő lánnyal, és örömmel vele maradnál?"


Ha rendes,jólelkű akkor igen


"Arra akadok kilyukadni, hogy nem hiszem, hogy a világon senkinek sem kellenél"


Volt már barátnőm,igaz nem sok.Igaz túloztam hogy nem kellek senkinek de iszonyat nagy szerencse kell hozzá hogy valakivel összejöjjek


"Lehet, hogy akadna neked is egy kevésbé vonzó, "szürke egér" lány, de őket meg te veszed semmibe"


Ez nem igaz.Az egyik barátnőm pont kövér volt,a kövérek meg egyáltalán nem az eseteim de ő annyira lenyűgözött a kedvességével és a jó természetével hogy beleszerettem


"Keresgettél lányokat, és gondolom a szemed nem a szürke egereken, hanem a feltűnőbb, vonzóbb, "divatosabb" lányokon akadt meg. Kikezdtél pár ilyennel, és csak pofont kaptál.(ilyenektől szinte csak azt lehet kapni). Aztán kialakítottad a véleményed, hogy téged mindenki dob, megcsal. Ezentúl már messziről lerívott a depresszív hozzállás, de azért még próbálkoztál."


Igen,voltak ilyen kirívó lányok is akikkel próbálkoztam,a probléma viszont az hogy még az átlagos kinézetű lányok is válogatósak.Egyáltalán nem magasak az igényeim külsőre,az ilyen műnők meg taszítanak,az ilyeneket messzire kerülöm


Nem kéne túlkomplikálni ezt a dolgot,egyszerűen a nők a negatív tulajdonságú pasikhoz vonzódnak


Nem vagyok tökéletes de nehogy már magamban kelljen keresni a hibát,nem én tehetek róla hogy ebben az elcseszett társadalomban az olyan pasik a menőek akik primitív állati szinten vannak és csak kihasználják a nőket


Én egy nagyon rendes/jólelkű srác vagyok,ha az ilyen srácok nem kellenek a nőknek csak azért mert nem néznek ki jól arról én nem tehetek.Inkább azokhoz mennek akik tönkre teszik őket lelkileg?Akkor legyenek büszkék magukra.Én lennék a hibás aki fontosnak tartja a belső értékeket amire a legtöbb férfi nem képes?Hát az szép...


Mitől jobb egy olyan férfi aki úgy viselkedik mint egy agresszív állat,semmibe veszi a nőket,hűségre képtelen és a nőt csak egy darab húscafatnak nézi akibe jó beleverni a lompost?


Szerintem egy ilyen undorító alak semmivel se jobb nálam.Külsőre lehet hogy az,de belsőre semmiféleképpen nem mondanám.Ja hogy a nők a Férfiakat szeretik?Én mitől ne lennék férfi?Azért mert szerényebb vagyok?Talán azért mert nem vagyok verekedős fajta?Igaz békésebb típus vagyok,de ha kihoznak a sodromból akkor én is tudok agresszívabban viselkedni,tehát arra akarok kilyukadni hogy ha bunyóra kerülne a sor akkor megvédeném a barátnőmet az elfutás helyett,nem vagyok beszari alak


Ugyanolyan vagyok mint a többi ember csak én nem vagyok megelégedve a külsőmmel.Ez lenne akkora nagy baj?Ettől ne lennék férfi?Nem mindenki lehet nőcsábász,aki leírja a bánatát az már nem számít férfinak?Ez csak duma...a nőknek jóképű egyén kell,nem pedig "férfi"...láttam már olyan srácokat akikre ha ráfújnék akkor összeesnének,mégis barátnővel látom őket...Ezeket egyáltalán nem nevezném férfinak

2013. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Pendulum92 ***** válasza:

Hát, nem tudom.


Amikor olyan voltam mint te, évekig rám se szartak a nők, még is állítólag jól nézek ki.

Amikor változtam, elkezdtek érdeklődni.

Nem vagyok egy beképzelt tuskó, hűtlen, önsajnáló férfi, még is van barátnőm? Ha a nők csak a tuskókhoz vonzódnak, nekem hogyan lehet?


A leírt hosszú hozzászólásaimat nem igazán értetted meg. Így utoljára, röviden kifejtem: A nők nem a köcsög pasikhoz vonzódnak, hanem ki nem állhatják a negatív hozzállású férfiakat. A köcsög pasik nem azért jobbak, mert köcsögök, hanem mert nem érződik rajtuk a masszív önsajnálat. Nem azért nem kellesz egy nőnek sem, mert ilyen szemét a világ, és mert nem vagy vagány tróger, hanem süt rólad az elégedetlenség. Lehet, hogy alapból ilyen természet vagy, és nem a nők tettek eleve azzá, nem tudom.


Lehet, hogy nem tehetsz róla, de az már viszont gáz dolog, ha sértettségedben minden mást hibáztatsz magadon kívül. Mert azt teszed.


De ha neked könnyebb a világot és a nőket vádolni...


(A párom, Bambi93 is éppen fogalmazza a hozzászólását.)

2013. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Pendulum92 ***** válasza:
Sőt, számtalan példát látok a környezetemben, ahol a pasi normális, nem bunkó, agresszív állat, és még is régóta van barátnője.
2013. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Pendulum92 ***** válasza:
Csak éppen, nem siránkozik, hogy milyen szar a világ, meg a nők...
2013. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Őszintén megmondom neked, hogy ha te lennél a világon az utolsó férfi, akkor sem kellenél, éppen azért, mert olyan rohadtul negatív vagy. Ez egyszerűen érződik az embereken, és persze ki szeretné egy depressziós társaságát? Gondolj csak bele! Eléggé lehúzza az ember hangulatát, ha ilyenek vannak körülötte.


És igen, elég komoly ok lehet, hogy nem vagy magaddal megelégedve. Süt az emberről, hogy mekkora az önbizalma. Nyilván a sok hülye, tapasztalatlan lány jobban vonzódik az egoista férfiakhoz (azaz p*cshuszárokhoz), mert azok magabiztosak, menők. Persze később rájönnek, hogy mind két lábon járó farok...És elkezdik keresni a normális mentalitású (nem depressziós!!) férfiakat (kivéve azokat a nőket,akiknek több pofon kell az észhez téréshez). Nekem is volt tapasztalatom egy görénnyel, mielőtt megtaláltam a páromat. Egyáltalán nem vágyom még egy olyan kapcsolatra, már ha lehetett annak nevezni...


Az a helyzet, hogy nem akarod észre venni,hogy veled van a bibi. Nem a világ rossz (persze az sem tökéletes), hanem a te világképed, amit te alkottál a saját kis fejedben. Mihelyst ezt megváltoztatod, rögtön megváltozik a világ is, és biztos, hogy találsz magadnak barátnőt. Csak persze egyesek nagyon szeretnek ebben az "áldozat" szerepben tetszelegni, így szereznek figyelmet maguknak, ha már máshogy nem sikerül. Próbáld ezt észrevenni, hagyj fel az önsajnálattal. Ha egyedül nem megy, keress fel szakembert... Mert ahogy elnézlek, eléggé szenvedhetsz a gondolataidtól... Pedig minden rajtad múlik!

2013. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Bocs, nem a kérdezőnek szólt, hanem az önbizalom hiányos válaszolónak. :D
2013. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

#24


"Amikor olyan voltam mint te, évekig rám se szartak a nők, még is állítólag jól nézek ki.

Amikor változtam, elkezdtek érdeklődni."


Ezt valahogyan nem tudom elhinni,nem reális.Ez olyan mintha azt mondanám hogy egy multimilliárdos nem tudott megvenni egy házat viszont egy hajléktalan igen.Ha valaki jól néz ki külsőre akkor tökmindegy hogy milyen a természete,akkor is kelendő lesz a nőknél


"Nem vagyok egy beképzelt tuskó, hűtlen, önsajnáló férfi, még is van barátnőm? Ha a nők csak a tuskókhoz vonzódnak, nekem hogyan lehet?"


Írtam már hogy túloztam és nem csak a tuskókról volt szó.Azt is írtam hogy nekem is volt barátnő


"A nők nem a köcsög pasikhoz vonzódnak, hanem ki nem állhatják a negatív hozzállású férfiakat"


Általánosságban megfigyelhető hogy a nők a rendes pasikat inkább a barátzónába teszik,a köcsögöket pedig előnyben részesítik,később persze kénytelenek lesznek beérni egy normális férfival mert felfogják hogy a tróger bájgúnárokkal nem lehet normális kapcsolatot kialakítani.Mégegyszer mondom vannak kivételek és nem minden nő a köcsögökre bukik


"az már viszont gáz dolog, ha sértettségedben minden mást hibáztatsz magadon kívül. Mert azt teszed"


Magamat miért kéne hibáztatni ha nálam sokkal nagyobb hibájú férfiakkal jönnek össze a nők?Arról hogy ronda vagyok mint a bűn nem tehetek,ez lenne a nagy hibám?Vagy tényleg mi az az elviselhetetlen hibám?Az hogy rendes vagyok?Esetleg az hogy jólelkű?Nem értem


"Csak éppen, nem siránkozik, hogy milyen szar a világ, meg a nők..."


Csak a tapasztalataimat írom le.Ez mióta siránkozás?


#27


"Őszintén megmondom neked, hogy ha te lennél a világon az utolsó férfi, akkor sem kellenél, éppen azért, mert olyan rohadtul negatív vagy"


Köszönöm szépen a leminősítést.Pont az ilyen nők miatt csökkent le teljesen az önbizalmam nullára.Nem véletlenül vagyok ilyen negatív.De ezek szerint te aztán nagyon pozitív vagy ha rossz kedvű vagy.Nyilvánvalóan ha ismerkedek akkor nem arról beszélgetünk hogy mennyire szar minden stb,a társaságomat szeretik a nők,mindig fájó hassal köszönünk el egymástól mert annyit nevetnek a poénjaimon.Természetesen ha erről a témáról beszélgetünk akkor én őszintén elmondom hogy nem vagyok megelégedve a külsőmmel és hogy szinte minden csaj lekoptat.Most hazudjak?Én csak őszintén leírom a valóságot,nem hinném hogy ennyi miatt utasítanának vissza.Vagy mégis hogyan gondoltad ezt az önbizalmas dolgot?Hogyan növeljem meg az önbizalmamat ha szinte mindenki visszautasít?Esélyt se adnak hogy bizonyítsak


"Ez egyszerűen érződik az embereken, és persze ki szeretné egy depressziós társaságát"


Ma is az egyik kolléganőmmel sokat nevetgéltünk,biztosan azért mert olyan depressziós vagyok


Ja értem már!Ha valakinek rossz kedve van és leírja a bánatát az már depressziósnak számít?Értem


"Persze később rájönnek, hogy mind két lábon járó farok...És elkezdik keresni a normális mentalitású (nem depressziós!!) férfiakat"


Ez vicces egy kicsit,mert pont a nők teszik depresszióssá az ilyen férfiakat,arra viszont nem gondolnak ha esetleg adnának esélyt az illetőnek akkor kihúzhatnák a depresszióból


"Az a helyzet, hogy nem akarod észre venni,hogy veled van a bibi. Nem a világ rossz (persze az sem tökéletes), hanem a te világképed, amit te alkottál a saját kis fejedben"


Azt máris gondoltam...én vagyok a loser genetikai hulladék csak azért mert nem olyan vagyok mint a többi srác...és nem a világ a rossz?Hát ez no comment...


"Mihelyst ezt megváltoztatod, rögtön megváltozik a világ is, és biztos, hogy találsz magadnak barátnőt. Csak persze egyesek nagyon szeretnek ebben az "áldozat" szerepben tetszelegni, így szereznek figyelmet maguknak, ha már máshogy nem sikerül"


Ez a buta szar felszínes világ sosem fog megváltozni.Én sose akartam áldozatként tetszelegni,egyszerűen csak válaszoltam erre a kérdésre,eszem ágában sincs sajnáltatni magam


Fogalmatok sincs hogy mit érzek és miken mentem keresztül,ti könnyen beszéltek

2013. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Pendulum92 ***** válasza:

"Ha valaki jól néz ki külsőre akkor tökmindegy hogy milyen a természete,akkor is kelendő lesz a nőknél"


Ezt egy az egyben cáfolom a saját tapasztalataimmal. Ha elsőre vonzottam is őket a külsőmmel, amint megismertek, máris vagy barát kategóriába kerültem, vagy letojtak, és nem azért, mert ilyenek nők, hanem mert nem tetszett nekik az önbizalomhiányos voltom.



A többi dologra nem reagálnék, nincs értelme kántálnom hatodszorra is ugyanazt, annyira be van betonozva a világképed, amiből nem sok kiút van.


Én tényleg együttérzek veled meg minden, mert tudom milyen érzés mikor semmibe vesznek a nők. Én megtaláltam a kiutat, van egy stabil párkapcsolatom, jól érzem magam, és nem azért, mert a nők jóképűnek tartanak, vagy mert gazdag, és bunkó, állatias lennék.


Sok sikert kívánok.

2013. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!