Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a legtöbb pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a legtöbb pasi a lányokat csak szexuális tárgyként látja, akivel kiélheti nemiségét?

Figyelt kérdés
Csajozás, csajozási duma, jó csaj, felszedem ezt a csajt, csajom stb stb, ilyen és ehhez hasonló dumákat használnak a pasik, nekem ez tisztára úgy hangzik, mintha tárgyként tekintenének a pasik a csajokra.
2013. máj. 24. 22:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Ezt egy az egyben cáfolom a saját tapasztalataimmal. Ha elsőre vonzottam is őket a külsőmmel, amint megismertek, máris vagy barát kategóriába kerültem, vagy letojtak, és nem azért, mert ilyenek nők, hanem mert nem tetszett nekik az önbizalomhiányos voltom."


Mert te milyen "hibákat" ejtettél?Ok nélkül nem volt önbizalmad?

2013. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Persze, én is olyan ótvar, szemét, lelketlen liba vagyok, mint ahogyan a nőket beállítod. És igen, csak a nők a hibásak. Rendezek is mindjárt egy tömegirtást! Őszintén, neked kellene egy olyan nő, aki állandóan csak sajnáltatja magát, és érzed rajta, hogy az önbizalma 0? Tuti azt mondod, kellene, de ha ott lenne, letojnád magasról.


Komolyan mondtam, hogy fordulj pszichológushoz!

És ha már itt tartunk, hogy a nők teszik a férfiakat depresszióssá, meg nem tudjuk, mit élsz át, akkor figyelj:

17 évesen keveredtem össze egy taplóval ,aki jól ott is hagyott egy csillivilli ringyóért. Ezt követően kb. 1,5 évig depressziós voltam. Pont ugyanígy vélekedtem a férfiakról, mint te a nőkről. Akkoriban minden férfit szemét állatnak tartottam ,akik csak a szex miatt tartják a nőket. És ott a különbség kettőnk közt, hogy rájöttem arra, nem minden férfi gyökér, hanem az én felfogásommal van baj. Igen, a világ sem tökéletes, mint mondtam, mert sok erkölcstelen ember él, de ez az önsajnálat már undorító. Neked kell talpra állni, és nem a nők fognak kihúzni a sz*rból, mert engem sem a pasik húztak ki belőle. Én magamat tettem rendbe. Nem kis munka volt.


Attól, hogy nevetgélnek veled a nők, mert poénkodsz, még ordíthat rólad a negativitás. Evolúciópszichológiai tény, hogy az ember nemtől függetlenül a kiegyensúlyozottabb egyénekhez vonzódik. Hogy miért, azt nem kell magyaráznom, remélem....


Mondjuk nem igazán értem, mit papolok én itt neked, mert úgy sem érted meg - nem akarod megérteni. Könnyebb siránkozni, mint kihúzni magad a sz*rból, és könnyebb másokat hibáztatni... Egyébként is, ha minden nő szemét, és miattuk vagy depresszív, miért akarsz annyira barátnőt magadnak? Az úgyis csak rontana az állapotodon, nem? Továbbá, a fenének kellene egy olyan férfi, aki szerint a nők a szemetek, és ők a hibásak mindenért.


Remélem egyszer észhez térsz... A saját érdekedben. Lehet, hogy rendes vagy, de jelentős mértékben javítana a helyzeten, ha pozitívan állnál a dolgokhoz, a világhoz - és önmagadhoz is. Sok sikert!!!!

2013. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Pendulum92 ***** válasza:

"Később persze kénytelenek lesznek beérni egy normális férfival"


"normális férfibol is két fajta van: mindkettő alaptulajdonságai hasonlóak, de egy dologban különböznek: míg az egyikről süt a a negatívság, a másikról nem. És nem mentség sz, hogy volt pár csalódásod, nekem is volt rakat, még sem sajnáltatom most magam.


"Mert te milyen "hibákat" ejtettél?Ok nélkül nem volt önbizalmad?"


Alapjába véve visszahúzódó, csendes, szerény, önbizalomhiányos típus voltam. Talán a nevelés az ok, vagy egyszerűen ilyen jellemnek születtem.

Ha ért egy kudarc, magamba fordultam. És onnantól kezdődött az ördögi kör, amibe te is vagy. Számítógép függő lettem, nem állt másból az életem. De egy ponton azt mondtam, hogy elég: elkezdtem ismerkedni, jöttek kudarcok sorba, úgy 10 körül, de nem adtam fel. Most pedig itt vagyok a párommal, 1 év 4 hónapos kapcsolatban, azóta együtt lakva.

2013. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Pendulum92 ***** válasza:
Magyarul, ha úgy gondolod, különleges eset a te életed, akkor tévedsz, rengeteg ember van/volt olyan helyzetben mint te. Egy dologban viszont különböznek: egyesek képesek kimászni a szarból, míg mások nem.
2013. máj. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

#32


"Persze, én is olyan ótvar, szemét, lelketlen liba vagyok, mint ahogyan a nőket beállítod"


Én ilyet nem mondtam


"És igen, csak a nők a hibásak"


Igen ők a hibásak mert pont nekem nem adnak esélyt aki jobban megérdemelné mint azok a férfiak akik csak kihasználják őket.Nem vagyok tökéletes de ha valami nem tetszik nekik rajtam akkor azon tudnék változtatni,de nem ők egyből rohannak valamelyik bunkó pasi ölébe


"Őszintén, neked kellene egy olyan nő, aki állandóan csak sajnáltatja magát, és érzed rajta, hogy az önbizalma 0? Tuti azt mondod, kellene, de ha ott lenne, letojnád magasról."


Én nem primitív állati szinten vagyok.Nekem az önbizalomhiány sose volt kizáró ok,én megértő vagyok


"Komolyan mondtam, hogy fordulj pszichológushoz!"


Ez is nagyon növeli az önbizalmamat.Köszönöm.Máris egy genetikai hulladéknak vagyok beállítva csak azért mert nem megy a csajozás a külsőm miatt.A külsőmön nem tud változtatni a pszichológus.De azért az vicces hogy rendes srác létemre azt próbáljátok nekem beadni hogy én vagyok a szar és menjek pszichológushoz,a többi trógerrel persze semmi baj sincsen akik semmibe veszik a nőket.Hát szép,mit ne mondjak


"És ott a különbség kettőnk közt, hogy rájöttem arra, nem minden férfi gyökér, hanem az én felfogásommal van baj"


Bocsánat ha félreérthetően írtam az előző hozzászólásaimban de én nem gondolom azt hogy minden nő gyökér,hanem azt hogy sok nő felszínes


"Igen, a világ sem tökéletes, mint mondtam, mert sok erkölcstelen ember él, de ez az önsajnálat már undorító"


Már vagy ezredjére írom le hogy ez nem önsajnálat,csak elmondtam hogy mi a szituáció.Ezek szerint ha valaki azt mondja hogy fáj a feje az is önsajnáló?


"Én magamat tettem rendbe. Nem kis munka volt."


A nőknek sokkal könnyebb dolga van,a férfiak nem annyira elutasítóak,ráadásul aki előnytelen külsővel rendelkezik annak szinte lehetetlen kimászni a szarból


"Attól, hogy nevetgélnek veled a nők, mert poénkodsz, még ordíthat rólad a negativitás"


De véletlenül sincs szó arról hogy felszínesek vagy érzik rajtam azt hogy jólelkű vagyok és akkor már nem vagyok olyan izgi a számukra


"Könnyebb siránkozni, mint kihúzni magad a sz*rból"


Tudsz adni pénzt arcműtétre?Mert csak így tudnám magamat kihúzni a szarból


#33


"normális férfibol is két fajta van: mindkettő alaptulajdonságai hasonlóak, de egy dologban különböznek: míg az egyikről süt a a negatívság, a másikról nem"


De miért a negativítással jösztök?Nem egyszerűbb lenne beismerni hogy ronda vagyok mint a bűn?Azt hiszed hogy búval b*szott képpel ismerkedtem a csajokkal és arról beszélgettem velük hogy mennyire szar ez a világ?Csak azért mert a csajozással kapcsolatban negatív vagyok nem jelenti azt hogy mindent negatívan látok


"csalódásod, nekem is volt rakat, még sem sajnáltatom most magam"


Nektek már minden sajnáltatás?Egyébként persze hogy nem sajnáltatod magad amikor van barátnőd


"jöttek kudarcok sorba, úgy 10 körül, de nem adtam fel. Most pedig itt vagyok a párommal, 1 év 4 hónapos kapcsolatban, azóta együtt lakva."


Már nem azért de te úgy adtad elő magadat mintha nőcsábász lennél csak azért mert változtattál a hozzáállásodon,de ezek szerint lényegében semmi sem változott mert ugyanúgy kaptál visszautasításokat,csak kitartóbb lettél


Mint írtam nekem is voltak barátnőim,az egyikkel 2 és fél éves kapcsolatom volt.Csak az a probléma hogy hozzám kevés nő vonzódik az előnytelen külsőm miatt ezért nehéz találnom barátnőt

2013. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Pendulum92 ***** válasza:

"De miért a negativítással jösztök?Nem egyszerűbb lenne beismerni hogy ronda vagyok mint a bűn?"


Egyszerűbb, de előbbre nem jutsz vele. De olyan, mint ha nem is akarnál.


Minden jót.

2013. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Tóth Tímea Rita válasza:
Én 19 múltam(majdnem 20 voltam)amikor oda adtam magam 3 hónap után,azt hittem ha ennyit várt rám,akkor tényleg megérdemli,életem legszörnyűbb kínjait éltem át,ez nem elég soha nem láttam,utána már óvatos voltam(hittem én)sosem feküdtem le 2-3 hónapnál előbb senkivel,s jöttek a pofára esések(30 éves koromig 6 pasim volt s egyel sem volt jó,önzőek voltak)a legtöbbet sosem láttam az első után,a másik felét én dobtam ki.Nem így képzeltem el a szexet.....amíg össze nem jöttem életem szerelmével aki azóta is(12 éve)a férjem,ő már elsőre figyelmes volt,nem tudtam ilyen is létezik,s a továbbiakról ne is beszéljünk,egy másik dimenzióban érzem magam vele tesileg,lelkileg.Szóval a fiatalabb pasikkal óvatosan,ha úgyérzitek nem erre vágytatok menet közben is véget lehet vetni a dolognak,az önző pasit többé lehet nem is látod...és megbánod
2013. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Én viszonylag idősebbnek számítok, de kijelenthetem azt, hogy megtanultam és képes vagyok a (tiszteletre méltó) nőket tisztelni.


Még egyszer hangsúlyozom: szerintem csak azt kell tisztelni, aki megérdemli a tiszteletet.


Nagyon szeretem a (tiszta) női energiát; talán a legcsodálatosabb "dolog" itt, a Földön (számomra).

2013. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!